Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

13. komnata rodičů Hezuckých: Čtyřikrát přišli o miminko

Patrik Hezucký: S partnerkou přišli čtyřikrát o miminko
Zdroj: Se souhlasem Patrika Hezuckého
+ Další 4 fotografie
rodina

Moderátor Patrik Hezucký je se svou ženou Nikolou už jedenáct let. Ne vždy však bylo vše v jejich vztahu růžové. Prošli si něčím, co není příjemné žádné zamilované dvojici, čtyřikrát přišli o miminko. "Bylo to náročné a dnes už je to zapomenuto. Všechno nám to náš Oliver vynahradil," uvedl Patrik v rozhovoru pro Deník.

Šťastná i méně šťastná období zažil za jedenáct let, co jsou spolu, moderátor Patrik Hezucký se svou ženou Nikolou. Bohužel prožili to, co nechce zažít žádný rodič. Nikola nedonosila děťátko, a to bohužel několikrát. "Byly to těžké a bolavé chvíle, ale viděno zpětně, nám to jako páru moc pomohlo. Posílilo to naši lásku a mně to ukázalo, že Patrik je chlap, kterého chci mít po svém boku celý život. Stali se z nás parťáci, kteří spolu zvládnou úplně všechno," uvedla pro Deník Nikola Hezucká.

"Bylo to náročné a dnes už je to zapomenuto. Všechno nám to náš Oliver vynahradil," doplnil známý moderátor Evropy 2, který si po boku syna a krásné ženy užívá života plnými doušky. "Užíváme si každý den a každou minutu si uvědomujeme, jak obrovské je Oliver štěstí. Mít zdravé dítě je ten největší dar a každý, kdo ho má, by si ho měl vážit," říká Nikola. "Určitě si toho nesmírně vážíme. Navíc já jsem ten typ otce, který je až přehnaně starostlivý, ale snažím se to na sobě moc neukazovat," prozradil na sebe Patrik.

Krize doma i v práci

Hezucký si neprošel krizí jen v rodině, ale i v týmu se svým moderátorským parťákem Leošem Marešem.

"Jsme s Leošem každej úplně jinej, není to tak, že by se dvě duše našly. Máme všechno úplně obráceně, ale nějak zvláštně to funguje. Známe se 25 let, to je jako manželství. A jako každé manželství i my jsme měli krizi. Teď už míň, už si to sedlo. Je důležitý spolu netrávit moc čas kromě práce," svěřil se Hezucký v prosinci v 7 pádech Honzy Dědka, kde otevřel i téma, kdy dostal od Leoše narozeninový dárek v hodnotě přes 300 tisíc korun.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy