Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

13. komnata Pavly Tomicové: Jeden manžel jí prchnul za mužem, druhý ji podvedl s kolegyní

Herečka Pavla Tomicová přijela do Varů.
Zdroj: herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
13. KOMNATA

Poslední rok musel být pro oblíbenou herečku Pavlu Tomicovou (60) doslova noční můrou. Po více než 19 letech ji opustila její životní láska, manžel Ondřej Malý (56). A to nebylo vše, špatné zprávy totiž většinou nepřicházejí po jedné a zde to platilo dvojnásob. Další a další podrobnosti o důvodu rozchodu a rozvodu se dozvídala po střípcích, což dokládají i informace redakce eXtra.cz.

Herečka Pavla Tomicová v létě prošla radikální proměnou, náhle zhubla 30 kilo. Až později ke konci srpna vyšlo najevo, že za neobvyklou ztrátou váhy stojí deprese spojená se ztrátou manžela - herce Ondřeje Malého. Ještě na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde se objevila nezvykle sama, přitom o pravém důvodu mlžila, bylo jí velmi nepříjemné o tom mluvit.

Malý: Odchod, rozvod, dítě

"Manžel Ondřej Malý jí loni těsně před Vánoci oznámil, že se stěhuje pryč. Absolutně nečekaně. Vůbec s ničím takovým nepočítala," uvedl již před časem pro redakci eXtra.cz jeden z blízkých přátel herečky, který si nepřál být jmenován. A následovalo to, co se dalo čekat. Oznámení, že se chce Malý nechat rozvést.

Tím ale životní rány osudu rozhodně nekončily. Zanedlouho se ukázalo, že za jeho odchodem stála jiná žena. A co víc, šlo o herečku Kristýnu Kociánovou (37), mladší kolegyni a kamarádku Tomicové ze seriálu Slunečná. Zanedlouho se ukázalo, že spolu nový pár dokonce už i čeká dítě. "Malý jí nakonec řekl i to, že někoho má a že jí musí oznámit, že jeho nová partnerka je těhotná. Prý by se to dříve nebo později stejně od někoho dozvěděla," uvedl tehdy náš zdroj.

Kristýna Kociánová porodila v září, a jak uvádí náš zdroj blízký páru, ona i Malý mají z miminka obrovskou radost. Herečka Kociánová měla údajně celý život smůlu na chlapy, a tak při náznaku šance u Malého neváhala.

První muž přiznal jinou orientaci

Smůlu na chlapy měla ale očividně i Pavla Tomicová. Její první manžel se jí po více než deseti letech přiznal, že je gay, a utekl za jiným mužem. Už s tímto faktem se vyrovnávala těžko. Herečka, která kolem sebe vždy rozdává radost, se však jen tak něčím složit nenechá. "Dozvěděla jsem se, že jsem žila s fajn kamarádkou," okomentovala situaci kdysi Blesku. Hereččin exmanžel nyní prý hledá sám sebe v Americe s novým partnerem, Asiatem Raulem.

Trable v Zoo

Herečka Tomicová je v současné chvíli nejvíce známá v roli veterinářky v oblíbeném seriálu Zoo. Jak jsme informovali, v něm musela dokonce začátkem roku v nejhorších chvílích požádat produkci, aby jí dala čas na vzpamatování. Na place podle našich zdrojů někdy chyběla týden, někdy den, ale vždy dala vědět dopředu a chovala se jako absolutní profesionálka. "Obdivuju ji. Do ateliéru přišla zničená, jakmile ale padla klapka, celá se rozzářila a okamžitě byste jí uvěřili, že pod sluncem není šťastnějšího člověka," uvedl zdroj z natáčení.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy