Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

13. komnata krásky Nikol Švantnerové z Pevnosti Boyard: Její fotbalista ji krutě podrazil!

V době, než se provalila Jakubova nevěra.
+ Dalších 10 fotografií
Dnes si v soutěži Pevnost Boyard bývalá Česká Miss Nikol Švantnerová (22) sáhne na dno svých sil. Jenže před rokem, tedy bez pomoci jakékoliv havěti, se ocitla také v situaci, která ji srazila na kolena. Partner jí za jejími zády dlouhou dobu zahýbal.

Zdálo by se, že úkoly, které dostala sexy Nikol v Pevnosti Boyard, na které se dnes můžete sami podívat, budou to nejtěžší, co v životě musela prožít. Přeci jen její fobie z hmyzu, hadů a podobné havěti je zřetelná, ale možná by si to klidně zopakovala znovu než prožít takovou potupu, jakou jí přichystal před rokem fotbalista Jakub Hora (24).

Redakce eXtra.cz jako první přinesla důkazy o tom, že pro něj nebyla jen tou jedinou a po Facebooku lovil, kde se dalo. Nebál se za milenkou kamkoliv dojet, když zrovna Nikol byla někde na cestách za prací. Prostě si přeci musel zkrátit nějak čas.

Nakonec se s nevěrníkem pod tíhou důkazů a tlaku svých známých rozešla. Jenže po pár měsících zjistila, že bez něj nemůže být, i přes to, že z ní dělal blbku, kde se dalo. Nakonec ji Kuba ukecal, všechno svedl na zlé lidi, kteří jim nepřejí štěstí, a vzala ho na milost.

Dnes dokonce řeší společnou hypotéku, chtějí si postavit baráček a pak pořešit i otázku rodiny. Tak snad Nikol ví, do čeho jde, a je si jistá, že jí takovou ránu do zad nezasadí znovu. Přeci jen ti sportovci jsou dost přelétaví, tak by si ho měla radši držet pořádně zkrátka.

Zatím se dnes podívejte od 20.15 na FTV Prima na Pevnost Boyard, kde bude modelka bojovat sama se sebou a sesype se tam. Snad se takhle nesloží i v soukromém životě jako před rokem, kdy jsme jí otevřeli oči.

Mohlo by vás zajímat

Další články