Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

13. komnata hvězdy Tváře Ivany Jirešové: Anorexie, nevěra a boj o dítě!

+ Další fotografie
Křehká herečka Ivana Jirešová na svůj dosavadní život nemá zrovna jen krásné vzpomínky. Spíše naopak. Nejraději by se v něm dívala pouze dopředu, nikoliv do vzpomínek. Překážky jsou ale od toho, aby se překonávaly, a to se zatím herečce daří!

Momentálně se snaží na vše zapomenout, ale neměla to v životě vždy jednoduché. Jedna z hvězd televizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas Ivana Jirešová (39) má za sebou skutečně mnoho životních eskapád.

Největší smůlu měla snad vždy na své partnery. S Ondřejem Höppnerem to sice vypadalo na lásku na celý život, ale nakonec jí zůstaly jen oči pro pláč. K tomu všemu navíc nastaly problémy s jejich společnou dcerou.

Ivana se nedokázala smířit se střídavou péčí a v březnu před rovnými pěti lety jí dokonce dceru zabavil exekutor! Její expartner ji tenkrát obviňoval z manipulace. Z celého incidentu dokonce bylo i video, které herečka nechala i medializovat.

"Já za to nemůžu, já jí nic neříkám o jejím otci, to není moje vina, to je tvoje vina, takhle ji trápit,” volala na Höppnera, který ale neměl slitování.

Další láska na sebe ale nenechala příliš dlouho čekat. Jirešová se zakoukala do zpěváka Viktora Dyka (47) a byla z toho dokonce svatba. Ani tenhle vztah ale neskončil happy endem. Ukázalo se totiž, že Viktor je pořádný proutník a křehkou Ivanu podváděl. Přišel tedy rozchod a další smutek.

Tohle vše Jirešovou hodně poznamenalo a v posledních měsících to bylo především vidět na její postavě. Hubla a hubla, často to dokonce vypadalo na to, že si tyká s anorexií. To ale herečka popírá a navenek prohlašuje, že je takto hubená celý život a zná své tělo nejlépe.

Tak doufejme, že další roky života jí přinesou už jen samou radost, protože toho má za sebou skutečně hodně. Až je zázrakem, že to dokázala překonat. Nyní bojuje v pěvecké soutěži Tvoje tvář má známý hlas, tak uvidíme, jestli třeba tam nenajde svou novou lásku.

Související články

Další články