Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

13 kg nahoře, ale pořád dokonalé nohy! Těhotné Anetě Krejčíkové rozkydlost nehrozí

Aneta Krejčíková je sexy dáma a pořád na sobě hodně maká.
Zdroj: ShowPix, TV Nova
+ Dalších 18 fotografií
Hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková (27) přiznala, že v 6. měsíci těhotenství přibrala 13 kilogramů. Anetě je logicky vidět větší břicho, ostatní partie se ale nemění. Anetino tělo rozhodně nijak nebobtná. Proč? Protože na sobě pořád hodně maká.

Aneta Krejčíková patří mezi nejkrásnější nastávající maminky v Česku. Momentálně je v šestém měsíci těhotenství a vypadá opravdu velmi dobře. Vše nasvědčuje tomu, že Anetě se obloukem vyhne mateřská rozkydlost, které je charakteristickým znakem mnoha českých těhulek.

Hvězda seriálu Ulice ale jde skvělé postavě naproti zdravým životním stylem. Nepřejídá se, hodně se pohybuje a není ve stresu. Není tajemstvím, že postavu jí pomáhá udržovat její partner Ondřej Rančák, který je profesionálním fitness trenérem.

Aneta zatím přibrala 13 kilogramů, ale v těle se jí neukládá žádný tuk navíc. Když detailně porovnáte snímky z roku 2017 ( z show Tvoje tvář má známý hlas) a z roku 2018, tak vidíte, že Aneta kilogramy přetavila hlavně ve svalovinu.

Anetě držíme palce, ať vše dobře dopadne a doufáme, že vás ostatní bude pohled na její zdravou postavu inspirovat a motivovat.

Související články

Další články