Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

13 dnů nezvěstný a vliv temného úplňku! Poslední minuty Boba Klepla před podivným zmizením

Bob Klepl je sympatický herec.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
podivné zmizení
Všichni kamarádi mají obrovský strach o herce Boba Klepla (60). Někam zmizel a kamarádi se bojí nejhoršího. Navíc je tu depresivní dušičkový čas vyšperkovaný temným podzimním úplňkem. Má to na Klepla a jeho psychiku zhoubný vliv?

Už je to 13 těžkých dnů. A naděje na dobrý konec se rozhodně nezvětšila. Bob Klepl zmizel a má vypnutý telefon. Nikdo neví, kde oblíbený herec je. Podle deníku Blesk o Kleplovi neví nic ani štamgasti z jeho oblíbeného lokálu. "Dřív sem chodil často, ale teď jsem ho dobře čtrnáct dní neviděl. Nevím, co s ním je," uvedl jeden ze smutných kamarádů od stolu.

O Kleplovi nic neví ani jeho sousedé. Někam zmizel a kamarádi se bojí nejhoršího. Navíc je tu depresivní dušičkový čas znásobený temným podzimním úplňkem. A někteří psychologové říkají, že měsíční fáze opravdu mohou mít na citlivého člověka s jemnou duší negativní vliv. A právě takový Klepl je. Milý pán s jemným humorem. Člověk, který umí šířit radost, i když v duši má splín.

V pražských Třebonicích, kde Klepl pobýval, je prázdno. A také je cítit chlad. "Auto tady od té nehody nechával pořád. Býval tady občas večer, jezdíval vždycky taxíkem. Ale jinak ho poslední týdny vůbec nevídám," uvedl pro Blesk jeden ze sousedů. Poslední minuty před zmizením Klepla probíhaly standardně. Nikdo netušil, že Bob tak nečekaně zmizí. Dnes si jeho kamarádi vyčítají, zda jim dopředu nesignalizoval, že se s ním něco děje...

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy