Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

13 českých krásek, které jsou i dávno po čtyřicítce k nakousnutí: Popírají zákony stárnutí

13 českých krásek, které jsou i dávno po čtyřicítce k nakousnutí: Popírají zákony stárnutí
Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
Celebrity
Většina žen dbá na svůj vzhled a u mnohých byste pak ani nepoznali, že už překročili věkovou hranici 40 let. Některé ženy zkrátka zrají jak víno. Přesně tak tomu je i u těchto 13 žen českého showbyznysu, které i přes svůj vyšší věk vypadají stále stejně skvěle jako na začátku kariéry.

Že je věk jen číslo, nám dokazuje těchto 13 slavných českých krásek. Už zdaleka nejsou nejmladší, ovšem jejich mladistvý vzhled je naprosto pozoruhodný. Které hvězdy českého showbyznysu popírají zákony stárnutí?

Simona Krainová

Simona Krainová zanedlouho oslaví padesátku, což by málokdo tipl. Simona na sobě tvrdě maká a hodiny strávené cvičením se jí vyplácí. Ve svých sedmačtyřiceti letech vypadá naprosto bombasticky. Postavičku má jak lusk a kdejaká dvacítka by jí mohla závidět.

Lucie Borhyová

Lucii Borhyové je 42 let. Její půvabná tvář ale říká něco jiného. Ačkoli je Lucii už přes čtyřicet, stále vypadá skvěle a jen těžko byste u ní hledali nějakou tu vrásku. O postavě pak nemusíme ani hovořit.

Borhyovou vídáme na obrazovkách televize Nova už více než 20 let. Do moderárotorského křesla Televizních novin usedla poprvé v roce 1999, tehdy jí bylo pouhých 21 let. Od té doby se nejkrásnější moderátorka Česka vůbec nezměnila. Vypadá úplně stejně jako před lety.

Které další české ženy jako by vůbec nestárly? Podívejte se do fotogalerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy