Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

14 celebrit, které naprosto propadly venkovskému životu: Zahradničení a farmaření jsou jejich vášní

14 celebrit, které naprosto propadly venkovskému životu: Zahradničení a farmaření jsou jejich vášní
Zdroj: archiv
+ Dalších 16 fotografií
farmaření celebrit
Celosvětově známé celebrity si na živobytí sice vydělávají tím, co jim jde nejlépe ať už se jedná o hraní, zpívání, nebo modeling. Nicméně tyto celebrity našly zalíbení v úplně něčem jiném a jen málokdo by do nich řekl, že milují trávit čas na zahradě sázením kytek nebo staráním se o farmářská zvířata. Kdo ze slavných tráví možná více času dřinou než procházením se po červeném koberci?

Možná si myslíte, že každá slavná celebrita žije v ohromném, přepychovém sídle uprostřed luxusního města. Ovšem tohle není případ každé celebritky. Někteří slavní nejenže žijí daleko od Hollywoodu, ale někteří z nich dokonce žijí buď na farmách nebo v domech s obří zahradou, kde si mohou pořádně ušpinit ruce.

Které celebrity našly zalíbení ve farmaření a zahradničení?

Zayn Malik i Bella Hadid

Zpěvák Zayn Malik naprosto miluje trávit čas na jeho farmě v Pensylvánii. Rád sází kytičky, ale také se s radostí stará o zvířata. "V okolí se toho moc neděje. Proto dělám hodně farmářských prací," řekl Zayn kdysi v rozhovoru. "Často beru ven koně, krmím krávy a dělám hodně podobných činností. Je to super. Vždycky jsem miloval zvířata," pochlubil se pohledný zpěvák.

Ani jeho švagrová Bella Hadid neotálí, co se týká zahradničení. Zrovna nedávno se pochlubila snímky, kde pomáhá mamince na farmě se sázením kytek.

Barbra Streisand

Snad nikdo nemiluje svoji zahradu víc než Barbra Streisand. Může se pyšnit nádhernou zahradou plnou barevných kytiček. Barbra zkrátka miluje přírodu a vše kolem ní. Sázení kytek je její velkou vášní. Jak moc krásnou zahradu má, se podívejte ve fotogalerii.

Které další celebrity naprosto milují svoje zahrádky a farmičky, se povídejte ve fotogalerii. Některé vás možná zcela překvapí!

Související články

Další články