Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

13 bodů, jak zařídit, aby vás neopustil! Alespoň dokud vy sama nechcete!

Zdroj: Facebook
 • Všechno jednou končí. Vaše nadšení z nové práce, z nového přítele, z hromady těstovin, které si objednáte. Protože se přejíte. Dokud to ale baví vás, můžete to mít. Toho nového báječného kluka rozhodně, stačí jen vědět pár zásadních věcí, které vám ho udrží, dokud vás neomrzí. Co se týče opačného pohlaví, není nic horšího, než když vás nechá dřív, než se s tím jste schopná smířit.
 • Musíte se jen naučit tak trochu hrát, tak trochu nebýt sama sebou alespoň po dobu, než už nebude schopen vás jen tak opustit.
 • 1. Nikdy ho neotravujte jako první!

  I když se vám líbí sebevíc (a já vím, je to strašně těžké), nepište mu. Nezačínejte rádoby vtipné konverzace. Počkejte si, až se vám ozve. Kluk, co má zájem, se vždycky ozve. Hlavně se ho neptejte, kdy se zase uvidíte, pokud to není protagonista z Farmář hledá ženu, který se vám nebude mít jak ozvat. Fakt, holky, mějte pro něj nějakou cenu!

  2. Vždycky hrajte, že jste víc zaměstnaná než on!

  Máte méně zajímavou práci nebo si odděláte svoji osmihodinovku a jdete domů koukat na seriál? Nevadí! Buďte důležitá. Začněte si vyhledávat pracovní aktivity, které můžete „jakoby“ dělat, když jste zrovna s ním. Prostě pracujte. Musí vědět, že váš čas je vzácný a vážit si chvil, kdy odložíte počítač nebo telefon. Zabírá to vážně vždycky. Pokud děláte servírku, nemá k vám jak moc vzhlížet. Choďte na neexistující schůzky, telefonujte a mailujte!

  3. Hodně čtěte a informujte se o věcech a tématech, která mu budou připadat zajímavá a moc o nich neví.

  Když zjistíte, co dělá nebo co ho baví, okamžitě se vydejte hledat téma, které bude bavit vás a můžete jej o něm informovat. Nenásilně, pokud možno. Pokud něco takového máte, bravo! Necpěte se do věcí, o kterých on něco ví a vy ne. Zajímejte se, ale nedělejte z jeho koníčků vaše koníčky. Najděte si svůj a buďte v něm fakt dobrá. Budete ho bavit.

  4. Rozesmávejte ho, neustále!

  Když se vám po rande ozve a chce vás vidět znovu, máte z poloviny vyhráno. Teď už se s vámi musí jenom smát tak, že vás bude chtít vidět pořád. Zakládat celou vaši existenci na sexu nejde. Ve finále je totiž všechno o přátelství. Nemám konkrétní návod na rozesmávání mužů. Stačí, když budete mít společný seriál nebo se oba budete rádi dívat na televizní bizarnosti, jako je třeba Kolotoč. Ale to je jen pro případ, že nejste vtipná.

  5. Buďte velmi, velmi náruživá. A dobrá!

  Ne, že mu dáte na prvním rande! Na prvním rande musí jenom vědět, na co se může těšit. Teď si vezměte, ne, poprvé to vždycky není úplně nejlepší. Proto si počkejte, dejte mu pusu, na kterou se mu bude ten večer těžko zapomínat. No a potom, když to přijde, je jedno, jak jste na tom technicky. Ale chtíč, ten tam musí být. Nasírat ho leností můžete za půl roku, ne teď.

  6. Vychvalujte ho, pokud udělá něco dobře.

  Nestyďte se mu říct, že to, že vás vzal na hotdog místo sushi, byl báječný nápad. Nenuťte ho cítit se špatně. Nadávat mu, že je k ničemu, potom můžete po zbytek vztahu. Ale ne na začátku. Když se vám něco líbí, řekněte mu to. Když něco naopak podělá, buďte potichu. Není nic horšího než holky, co prudí.

  7. Říkejte mu, že vypadá báječně.

  Tak a teď vážně. Všichni se bojíme, že ten, koho jsme si vybrali, potká někoho lepšího. Protože vždy existují přitažlivější lidé, než jsme my sami. Ale to nejhorší, co můžete udělat, je snažit se dosáhnout něčeho tím, že ho budete snižovat. Naopak! Bude se s vámi cítit příjemně sebevědomě, když mu řeknete, že je krásný. Že mu to sluší. Tahle cesta je totiž správně. I když tomu nevěříte.

  8. Nemluvte o svých bývalých.

  Řekněte si to na začátku. Popovídejte si o svých předešlých vztazích, řešte to třeba týden, ale potom to stopněte! Můžu vás ujistit, že ačkoli se tváří jinak, tak ho to nezajímá. Není nic nudnějšího než dokola poslouchat, co byl váš Pavlík za tupce a nemehlo a vaši ho neměli rádi. Nebo naopak. Pokud navíc pomlouváte svého bývalého, děláte blbku sama ze sebe.

  9. Zvěte ho!

  On je muž. To víme. Měl by se tak taky chovat. Nicméně nechápu, v čem spočívá pravidlo, že za vás musí všechno platit. Vezměte ho na oběd, do divadla, zaplaťte večírek. Nic není pro kluka víc super, než když potká holku, pro kterou není úplně automatické, že se se nechá na všechno pozvat. Rozhodně s vámi bude chtít jít znovu ven, na to vemte jed.

  10. Buďte občas dětinská, občas dospělá.

  Čas od času neuškodí být tak trochu nablblá. Jakmile jste jen soběstačná, přestanete vzbuzovat dojem čisté ženskosti a roztomilosti. Prostě mu přiznejte, že nejste schopná zapnout troubu, i když pochopitelně jste, na rozdíl ode mě. Pokud se bude cítit potřebný, ale zároveň k vám bude mít úctu ve chvílích, kdy budete přemýšlet racionálněji než on, máte vyhráno.

  11. Venku buďte vždy skvěle upravená.

  Pozor! Nepleťte si „upravená“ a „zmalovaná“. Buďte pořád čistá, pořád voňte, mějte krásné vlasy a upravené ruce. Měňte sebe samu, buďte jednou za dámu a někdy vyrazte ven v teniskách a mikině. Alespoň uvidíte, co se mu na vás líbí nejvíc, a on si hned nezvykne, což pro něj bude sexy.

  12. Nechvástejte se tím, že vás někdo chce. Nechte ho na to přijít.

  Tohle je nejhorší. Holky, co mají tendenci si něco dokazovat. Věřte mi, že to má úplně opačný efekt. Můžete být sebekrásnější, ale proboha! Necpěte mu, kolik kluků vás kde zve na rande a kdo všechno vám píše zprávy. Jak by vám bylo, kdyby vám tohle dělal on? Pokud si ho chcete chvíli nechat, pamatujte, že mlčení je zlato.

  13. Dělejte snídaně.

  Nic není víc, než když mu uděláte velkou snídani plnou spousty věcí. Dělejte je pravidelně, když víte, že nemusíte vstávat a nechce se vám na ni jít někam do města. Po nich vás opravdu jen tak nenechá.

  Související články

  Další články