Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

12letou tanečnici z hitovky Chandelier zavřeli do klece i s nahým Shiou „Už nejsem slavný“ LaBeoufem!

Jaký byl nejlepší hudební videoklip minulého roku? Mnozí jako vítěze považují Chandelier australské zpěvačky Sii. Ten srdce lidí po celém světě ukradl především díky excelentnímu tanečnímu projevu teprve jedenáctileté Maddie Ziegler.

Pokud i vy patříte k obdivovatelům jejích ztřeštěných tanečků, určitě budete potěšeni, že také pro druhý vizuální doprovod své aktuální desky 1000 Forms Of Fear si devětatřicetiletá interpretka opět vybrala hopsající Američanku.

V novince Elastic Heart byl k ní navíc i přidán mužský parťák v podobě Shii LaBeoufa. Šestadvacetiletý hollywoodský fracek sice už není slavný, ale když se mu na obzoru naskytne vhodná příležitost, vzpomene si, že vlastně slavný je, sundá si pytlík a jde vstříc dalšímu zviditelnění své osoby. Pokud ho tedy cestou z jeho galerie někdo neznásilní.

Tentokrát však herec, proslavený nejvíce sérií Transformers, útoky agresivních žen naštěstí přežil bez újmy a před kameru se tak úspěšně dostavil. Společně s malou Maddie ho jenom v trenýrkách tělové barvy strčili do velké klece. A despekt teď na chvíli stranou – vlastně je to velice povedená umělecká souhra.

Ústřední dvojice a jejich tanec/boj má nejspíše symbolizovat komplikovaný vztah zpěvačky a jejího otce a silné emoce z něj opravdu jenom odkapávají. A není to jenom znovu výtečná Maddie, ale je to i Shia, který zde podává přesvědčivý výkon.

Jednoduše řečeno: Byla to rychlovka, ale také nejlepší videoklip pro rok 2015 je už jasný!

Související články

Další články