Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

12 žhavých snímků české modelky s dokonalými křivkami: Ivetě Kindlmanové vánoční kila nic neříkají

12 žhavých snímků české modelky s dokonalými křivkami: Ivetě Kindlmanové vánoční kila nic neříkají
Zdroj: Zlyart
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Iveta Kindlmanová (26) patří mezi nejsledovanější české influencerky, ale málokdo ví, že tahle sympatická dívka toho má na svém kontě mnohem víc. Fotomodelka a tanečnice momentálně připravuje svoji značku oblečení, ale během Vánoc se věnovala hlavně rodině a užívala zaslouženého klidu, kterého se jí během roku příliš nedostane. Mladičká učitelka tance si na svojí postavě zakládá a nějaká vánoční kila ji rozhodně netrápí.

Letošní Vánoce se kvůli pandemii koronaviru nesly v posmutnělém duchu. Spousta umělců přišla o práci a ani modelka Iveta Kindlmanová to vzhledem k e své profesi neměla úplně jednoduché.

"Když jsme u těch Vánoc, tyhle pro mě byly velmi zvláštní. Miluji atmosféru Vánoc a Staromák bez stánků byl víc než smutný," prozradila půvabná Iveta eXtra.cz. "Každopádně mě to od atmosféry neodradilo a vánoční den jsem strávila v kruhu rodinném."

Iveta se živí převážně jako fotomodelka a učitelka tance, takže v tomto ohledu to během koronaviru také neměla vůbec jednoduché. Ivetu ovšem zachraňuje to, že je úspěšná influencerka a na Instagramu ji sleduje zhruba 200 tisíc lidí, takže o všechen příjem rozhodně nepřišla.

I přes nelehkou situaci si vánoční svátky užila nejvíce jak jen mohla. "Upekli jsme cukroví a vrátila jsem se do dětských let, kdy jsem koukala na pohádky a těšila se na dárky. V tomto věku mi nejvíce dělá radost nadělovat dárky. A to se mi povedlo. O stromečku, který mi uschl ještě před Vánoci ani nemluvím," dodává s úsměvem Iveta a vy se do galerie můžete podívat na její nejžhavější snímky.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy