Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

12 úžasných fotek z minulosti: Muž, který vypadá jako Shrek, nebo Jack Nicholson na maturiťáku!

Tyhle fotky jsou opravdu silné!
Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
Říkáte si někdy, že život v minulosti musel být mnohem zajímavější a dobrodružnější? Že ženy byly tak nějak krásnější a muži galantnější? Tenkrát si lidé nefotili selfíčko na každém kroku, a když už došlo na focení, tak ta fotka musela stát za to. Pojďte se na chvíli podívat, jak to vypadalo pár desetiletí zpět, kdy ještě neexistoval ani duck face.

V následující galerii se objevují fotky převážně z padesátých a šedesátých let. Některé slavné hollywoodské hvězdy tou dobou akorát začínaly svou kariéru nebo se ve filmech ještě neobjevily. Maturant Jack Nicholson třeba pózuje se svou partnerkou Nancy Smith fotografovi. Kdo by tenkrát řekl, že o pár desítek let později bude tenhle sladký kluk tak strašně děsit ve filmu Osvícení?

Objevila se i raritní fotka Marilyn Monroe z roku 1938. Na té je budoucí sexbombě pouhých 12 let, ale už je vidět, že tahle dívka bude jednou velká hvězda!

Pozdvižení vyvolala i fotografie francouzského wrestlera Maurice Tilleta. Tento muž s deformací obličeje a tělem hromotluka prý inspiroval tvůrce animáku Shrek.

Tyhle záběry prostě musíte vidět!

Související články

Další články