Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

12 typů matek podle hvězd! Jaké vlastnosti vám předurčuje vaše znamení?

Zdroj: archiv
Zajímá vás, jaká jednoho dne budete máma? Jestli starostlivá, hysterická, pedantská nebo nad věcí? Hvězdy vám napoví!

Pokud jste ještě neměly tu možnost poznat samy sebe v mateřské roli, možná si čas od času kladete otázku, jak ji budete zvládat.

Máme pro vás přehled mateřských vlastností podle zvěrokruhu.

Co myslíte, strefily se hvězdy?

1) Máma ve znamení Berana (21. 3. – 19. 4.)

Beranky budou hodně autoritativní a energické maminky. Jejich děti si vždycky budou dost dobře vědomé toho, že něco udělaly špatně a že je mamka asi nepochválí. Vzhledem k tomu, že ženy ve znamení Berana neustále srší nápady a energií, budou pro své děti velkou inspirací a vzorem. Budou je také podporovat ve všem, do čeho se pustí, a proto děti Beranek rozhodně nebudou trpět komplexy nebo pocity méněcennosti.

2) Máma ve znamení Býka (20. 4. – 20. 5.)

Děti žen narozených ve znamení Býka budou mít ve svém životě úžasné rodinné zázemí. Býčice se totiž vynasnaží, aby se domů vracely vždy rády a s důvěrou. Mateřská náruč a pochopení, to je přesně to, co svým dětem budou poskytovat celý život. Někdy jsou maminky ve znamení Býka až příliš benevolentní a děti snadno rozmazlí. V ten moment ale promlouvá jejich tvrdohlavost a vzniklou anarchii rychle vrátí do latě.

3) Máma ve znamení Blížence (21. 5. – 21. 6.)

Tyhle maminky mají skutečný smysl pro humor a nadsázku. Základním pilířem pro výchovu jejich dětí je komunikace. Budou se svými dětmi číst pohádky, hrát divadlo, chodit do kina i na přednášky. Zkrátka je naučí vnímat svět tak, jak jej vnímají ony. Někdy by si však měly dát pozor na přílišný chaos a uvědomit si, že děti potřebují jistá pravidla. Alespoň co se spánku a stravy týče.

4) Máma ve znamení Raka (22. 6. – 22. 7.)

Račice se v těhotenství vysloveně najdou a své rozrůstající se rodině obětují téměř vše. Užívají si vše od chvíle, kdy se dozví, že jsou v jiném stavu, přes těhotenství, porod i první okamžiky se svým děťátkem. Fascinuje je zázrak zrození i každičký pokrok, který pozorují. Měly by si však připustit i fakt, že jejich milované děti jednou vyrostou a opustí jejich mateřskou náruč.

5) Máma ve znamení Lva (23. 7. – 22. 8.)

Jestli někdo za svou rodinu opravdu bojuje, pak je to matka ve znamení Lva. Děti jsou pro ni na prvním místě a běda těm, kteří by se snažili zkřivit jim jediný vlásek. To se pak promění v opravdové šelmy a jejich pověstná velkorysost je ta tam. Děti milují jejich smysl pro dobrodružství a pohostinnost. V rodině, kterou střeží matka Lev, bude vždy dostatek hostů, zmrzliny i zábavy.

6) Máma ve znamení Panny (23. 8. – 22. 9.)

Panna jde na všechno hlavně rozumem. Snaží se ze svých dětí vychovat slušné a zodpovědné osobnosti. Zdravý způsob života a široký rozhled jsou samozřejmostí, ke kterým své děti vede. Do svých dětí se nebojí investovat a podporovat veškeré jejich nadání. Dobře ví, že co se vloží do dětí, to se jí tisíckrát vrátí. Děti jsou si naopak dobře vědomé, kde mají celý život své DOMA.

7) Máma ve znamení Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Pokud nějaké dítě může mluvit o klidu a harmonii, pak je to takové, které se narodilo matce ve znamení Vah. Ty se s dítětem totiž snaží již odmala komunikovat jako se sobě rovným a kašlou při tom na autoritářství. Ukazují dětem, co je krásné, co jim bude dělat radost, ale zapomínají přitom na fakt, že by děti měly mít i někoho, kdo jim občas vynadá nebo dá nějaký zákaz. To Váhy příliš neumějí.

8) Máma ve znamení Štíra (23. 10. – 21. 11.)

Ženy ve znamení Štíra se nezřídka stávají hlavami rodiny. Autorita z nich přímo čiší, ale ne kvůli jejich rázné ruce, nýbrž kvůli intelektu a přirozenému nadhledu. Vyznají se dobře v psychologii, a proto na své děti nekřičí, ale vše se jim snaží vysvětlit. Ať už jde o čištění zubů, nebo úkoly z matematiky.

9) Máma ve znamení Střelce (22. 11. – 21. 12.)

Kdo se narodí mamince ve znamení Střelce, bude mít život protkaný sluncem a smíchem. Optimistické ženy v tomhle znamení totiž rozhodně na své děti nikdy nepřenášejí starosti nebo stres z práce, naopak je učí, že to nejdůležitější je, aby rodina držela pohromadě a radovala se i z maličkostí. Je také nesmírně tolerantní a své děti ani v nejmenším neomezuje. Ty k ní na oplátku přistupují férově a nikdy nedělají zbytečné průšvihy.

10) Máma ve znamení Kozoroha (22. 12. – 19. 1.)

Kozorožky berou svou mateřskou roli velice vážně. Snaží se tvrdě pracovat na tom, aby ze svých dětí vychovaly ty nejlepší a nejdokonalejší bytosti na světě. Někdy by nebylo od věci, aby si našly spíš čas na společné hry a zábavu než na neustálé zdokonalování chodu rodiny. Děti se mnohem víc naučí tehdy, když budou v rodičích vidět parťáky, a ne soupeře.

11) Máma ve znamení Vodnáře (20. 1. – 18. 2.)

Vodnářky jsou éterické bytosti, které rády hledají cokoliv zajímavého. Ve svých dětech proto budou podporovat individualitu a jinakost. Jejich dům bude plný dílniček a výtvarných zákoutí. Své děti nechají klidně čmárat po zdech, jen aby v nich rozvinuly kreativního ducha. Rozmanitost a nezávislost jsou hlavním krédem jejich života, které rozvíjejí i u svých ratolestí.

12) Máma ve znamení Ryb (19. 2. – 20. 3.)

Rybí mamky se na svět umějí dívat očima dítěte. Opouštějí snadno rodičovskou roli a dokonale se sžijí se svou ratolestí. Společně pak objevují svět a radují se z každé maličkosti. Někdy mají problém vrátit se do reality a neunášet své děti jen na pohádkovém koberci do říše snů. Život totiž občas může přinést pěkně tvrdá přistání na zem.

Související články

Další články