Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

12 snímků před a po Pavlíny Lubojatzky: Už jsem nechtěla vypadat jako shnilá brambora

Pavlína Lubojatzky zhubla a dosáhla svých vysněných 45 kilo
Zdroj: Archiv
+ Dalších 8 fotografií
galerie proměny
Pavlína Lubojatzky (25) sice první cenu v televizní show MasteChef nevyhrála, zato ale dokázala zvítězit v boji s nadbytečnými kily. Z někdejší oplácané holky, která si dopřávala tučné a nezdravé jídlo, se díky změně životního stylu vyklubala štíhlá kočka. Ačkoliv Pavlínu většina lidí kvůli jejím přecitlivělým, vulgárním a nenapodobitelným výstupům v soutěži MasterChef nenávidí, i tak musí uznat, že její proměna je skutečně pozoruhodná.

Nenáviděná, věčně kritizovaná, ovšem jedinečná Pavlína Lubojatzky v kulinářské soutěži MasterChef vítězství sice nedosáhla, ale i tak si odnesla první místo za své nezapomenutelné výstupy, kterými hrála na nervy celému Česku.

V osobním životě přitom Pavlínka dosáhla jednoho pozoruhodného úspěchu, za kterým stála spousta odříkání a vůle. Pavlína Lubojatzky zatočila s kily a za pomoci zdravého jídla a cvičení se dokázala dostat na vytýčenou váhu. "Dosáhla jsem svých vysněných 45 kg," pochlubila se Pavlína. Dokázala zhubnout úctyhodných 22 kilogramů a z obtloustlé Pavlíny se rázem štíhlá kočka.

Ve svatebním salonu se pohledem na sebe do zrcadla zděsila

Pavlína Lubojatzky se na cestu za vysněnou postavou vydala společně se svým manželem Martinem a přiznala, že největším impulsem ke změně životního stylu byla návštěva svatebního salonu, kde se lekla sama sebe. "Ve svatebním salonu praskla ta moje bublina vnímání sebe sama, kdy jsem si myslela, že jsem úplně v pohodě. Zkoušela jsem si tenkrát šaty velikosti 40 a většinu z nich jsem nedopnula," vzpomíná Pavlína na svých sociálních sítích. Po roce se do svatebního salonu vrátila jako vítěz "Po roce se na místo činu vrátila jiná žena, o 22 kilo lehčí, a ten rozdíl nebyl jen v tom, že dnes jsem si zkoušela velikost 32. Sebevědomá, ambiciózní, vyrovnaná a setsakramentsky jistá, co od života chce," napsala.

Pavlína přiznala, že dříve na zdravou stravu ona ani její manžel nedbali. „Jsem s manželem přes rok vdaná, předtím jsme spolu chodili 10 let a vařili jsme si navzájem různé mňaminky. Během té doby jsme oba nabrali 20 kilo,“ přiznala dříve.

Stres zaháněla nezdravým a tučným jídlem, na svých sociálních sítích napsala, že měla v oblibě "všechny průmyslově zpracované potraviny plné cukru, bezhlavě zalít Grander z KFC pepsinou, k tomu si dát hranolky se sladkokyselou omáčkou a nepřemýšlet o tom, že si tak vybombila skoro celý kalorický příjem na den! No a pak při učení to zajedla snickerskou a tyčinkama."

Už jsme se nechtěli cítit jako shnilé brambory

Pavlínina cesta k vysněné postavě nebyla kvůli nezdravým zvykům z minulosti snadná, ale stála za to. Napsala, že už se s partnerem nechtěli cítit jako shnilé brambory. "Ze dne na den jsme upravili stravu, zaplatili si osobního trenéra a začali na sobě makat," svěřila na svém Instagramu. Rozhodla se, že skoncuje s nezdravými cukry a průmyslově zpracovanými potravinami a také si oblíbila cvičení, bez kterého si dnes už nedokáže představit život.

"Propojila jsem totiž tři pilíře - zdravé stravování, pohyb, co mě baví, a nastavila jsem si správně hlavu. A takto hodlám pokračovat až do konce svých dnů a neodradí mě ani ti, co mi říkají, že to nevydržím." Jediný nedostatek na těle, se kterým není Pavlína spokojená, je její velké poprsí, kterého se nemůže zbavit. „Je to mrcha genetika. Já bych brala hned menší,“ přiznala.

Pavlína Lubojatzky sdílí svou cestu k vysněné postavě společně se svým manželem Martinem na sociálních sítích, kde fanouškům dávají i spoustu rad. Ukazují a jsou důkazem toho, že nic není nemožné, když si za chtěným cílem člověk pevně jde a pracuje na něm. "Kde není vůle, tam není cesta. A tak najděte svou vůli a nenechte nikoho cizího a nic negativního rozhodovat o vašem životě. Važte si sami sebe, jste to nejcennější, co máte," napsala.

Na pozoruhodnou proměnu dříve obézní Pavlíny se podívejte v galerii.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy