Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

12 skvělých věcí, které může dělat každá žena, pokud je zrovna šťastně nezadaná!

Život bez chlapa je někdy prostě dokonale růžový…
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie

Určitě nám dají za pravdu všechny dívky a ženy, které během svého života někdy zažily takzvaně „hluché“ období bez chlapa. Jasně, pokud jste čerstvě vykrvácené po rozchodu, asi nebudete mít chuť flirtovat ve frontě na banány, ale už po pár týdnech zjistíte, že je to vlastně docela příjemný stav, který povznáší nejen ducha, ale i vaše tělo! Jednou za čas je prostě dobré udělat si pořádek nejen ve skříni, ale i ve vlastním životě. Tohle je 12 skvělých věcí, kterých můžete využít právě v období, kdy se na vás v noci netiskne testosteronová hrouda masa!

1) Účes na kluka

Váš bývalý vám pořád dokola opakoval, že se mu na vás nejvíc líbí vaše dlouhé vlasy, i když vy jste si stejně byla jistá tím, že by vám mnohem víc sednul účes ala Twiggy? Tak do toho!

2) Bombarďáky

Krajky a vyztužené podprsenky jsou sice povinnou výbavou pro romantické a vášnivé noci. Ale takové bavlněné kalhotky s nohavičkou… To je hned jinačí pokojíček!

3) Nekonečné letiště

Konečně se vyspíte bez špuntů do uší, protože vám nikdo nefuní a nechrápe za krkem. O větrání alkoholických a jiných výparů ve 4 ráno, kdy je vzduch v ložnici těžší než beton nemluvě…

4) Žádná večerka

Až přijdete, tak přijdete. A jestli se netrefíte klíčem do zámku, bude to jen a jen vaše ostuda!

5) Prostor ve vesmíru

Vadili mu vaše roztahané krémy, šminky, tisíce laků na nehty, smrad z odlakovače, vana obložená šampony a kondicionéry… Teď ze svého bytu můžete udělat obří šatnu s kosmetickým salónem v jednom a nikomu se nemusíte zodpovídat z toho, že jste mu zase nenápadně zabrala další poličku v koupelně.

6) Sama sobě pánem

Kdo by si ulítával na žehlení košil a praní špinavých spodků? Vaše vlastní milované šaty se opečovávají s úplně jinačí láskou, uznejte? A nikdo vám nepřidělává práci…

7) Poslední záchvěvy puberty

Myslela jste si, že už to nezažijete? Jednorázová rande na slepo, sex na jednu noc, pyžamové večírky s kamarádkami, mačkání pupínků před zrcadlem, víkend strávený v posteli s plyšovým medvědem a bez make-upu… Užívejte si to!

8) Bobr

Netoužila jste někdy po tom, vyzkoušet si, jak by na vás asi vypadal? Teď máte jedinečnou příležitost, která se už nemusí opakovat! Pokud se ale rozhodnete k tomuhle pokusu, nařiďte si striktní zákaz vstupu na veřejná koupaliště!

9) Tatínkova holčička

Konečně zase můžete trávit víkendy u rodičů a oni budou mít tendence se o vás starat, protože ví, že jste na to všechno chuděra sama… Užijte si tuhle pozornost a neodmítejte pomoc ani domácí marmelády!

10) Vedoucí party

Kdy jste naposled uspořádala grilovačku, pozvala své kamarády na chalupu, vyrazila na Lipno pod stan? Před lety? Před vaším posledním vztahem? Dejte prostor těm, na které jste poslední dobou neměla čas!

11) Kariéristka

Kdy jindy se vrhout naplno do francouzských slovíček, kurzů vaření nebo koketerie se šéfem? Čas ani příležitost nečeká, tak ji chytněte za pačesy…

12) Sexsymbol

Čím víc muže odmítáte, tím víc je přitahujete. Tohle je nepsaná rovnice, která prostě funguje. A pokud si programově vyhradíte nějaké období jen sama pro sebe, buďte si jistá tím, že nápadníky budete přehrabovat vidlemi. A až vás některý z nich zaujme natolik, že se rozhodnete dát všem dalším výhodám single života vale, vyvěsíte černý prapor a znovu se začnete dělit o postel i poličky v koupelně…

Související články

Další články