Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

12. obětí je nenarozené miminko! Nikola z hořícího paneláku vyskočila v 8. měsíci

12. obětí je nenarozené miminko! Nikola z hořícího paneláku vyskočila v 8. měsíci
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 16 fotografií
požár v Bohumíně
Přijímala gratulace k těhotenství od kamarádek a rodiny. Mělo ji čekat nejkrásnější období života. Nikola i její miminko jsou ale po smrti. Nenarozené dítě je tak dvanáctou obětí masového vraha Zdeňka K., který byt v bohumínském paneláku zapálil pomocí hořlaviny.

Lidé jsou stále v šoku z toho, co se v sobotu odehrálo v Bohumíně. Šílený čin bestie má na svědomí 11 lidí. Dvanáctou obětí je pak miminko, které se mělo narodit Nikole.

Mladá žena stála na balkoně a záda jí olizovaly plameny. Žár už nešlo vydržet a dívka skočila z 11. patra. Nebyla žádná šance, aby jí mohli hasiči pomoci. K Bohumínskému paneláku se dostali 5 minut od oznámení události. Jenže v tu chvíli se už byt změnil v žhavou komoru. Čas utíkal neskutečně rychle. Dívka by musela v okně stát dalších 5 až 10 minut, než hasiči připraví nafukovací matraci... To nebylo v lidských silách.

Proč Zdeněk K. vraždil?

Kriminalisté zjišťují, proč Zdeněk K. bestiálním způsobem vyvraždil své příbuzné. Mezi sousedy se objevují spekulace, že ho změnilo, když před lety přišel o syna. Stal se z něj podivín a pijan, na rodinné akce ho už příbuzní nezvali rádi.

"Před patnácti lety mu zemřel první syn, kterého srazil vlak. Zbláznil se, začal pít a byl několikrát trestaný, měl incidenty v restauracích a docházel k psychiatrovi," uvedla pro MF Dnes matka dívky, která si měla za muže vzít vrahova syna Lukáše.

V sobotu večer Lukášova nastávající slavila 30. narozeniny. Pár se chystal na svatbu. Po bytě pobíhaly děti a na bohumínském sídlišti byl pěkný letní večer. Vše se změnilo, když do paneláku dorazil nezvaný Zdeněk s hořlavinou...

Muž se k bestiálnímu činu přiznal. Za čin, který nemá v České republice obdoby, mu hrozí výjimečný trest.

Související články

Další články