Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

12 nejrozkošnějších dětí českého šoubyznysu: Vypadají jako andílci, ale slavné maminky dokáží pořádně potrápit

Míša Maurerová zůstala na dvojčata Magdalénku a Josífka sama.
+ Dalších 5 fotografií
Tolik dětí známých maminek jsme na jednom místě snad ještě neviděli. Celebrity i se svými ratolestmi se sešly na vyhlášeném průvodu S kočárky Prahou ve Žlutých lázních, ale tolik křiku a řevu jste najednou snad ani neslyšeli. Z andílků se pohromadě stali ďáblové, ale díky své roztomilosti si to mohli dovolit, protože jim to všichni přítomní včetně chvílemi vynervovaných maminek rázem odpustili.

Český šoubyznys zažil v poslední době pořádný babyboom, tak se není čemu divit, že se tolik dětí slavných rodičů sešlo na jednom místě. Šlo totiž o projekt, který má všem maminkám pomoci upozornit na problematiku jízdy kočárkem hlavním městem. Přeci jen k tomu chodníky nejsou uzpůsobeny a spoluobčané jsou k tomu dost laxní.

Proto slavné mámy neváhaly vzít kočárky, ukřičené děti a vyšly do ulic. Sice toho asi možná chvílemi litovaly, protože ratolesti se chvílemi nedaly zvládnout, ale nakonec vše dopadlo dobře. Maminy z nich nezešedivěly, „andílci“ si pohráli, vyřádili, takže večer hned usnuli, a ještě celebrity mezi sebou poklábosily.

Kdo tedy patří mezi těch 12 nejroztomi­lejších dítek českého šoubyznysu? Jen se podívejte do naší fotogalerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články