Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

12 let od legendárních Účastníků zájezdu! Co dělá Jitka Kocurová dnes?

Jitka Kocurová se za těch 12 let moc nezměnila.
Zdroj: reprofoto TV Nova, Facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Kdo by neznal krásnou ale trochu blbou Pamelu z komedie Účastníci zájezdu! Film byl natočen v roce 2006 podle románu Michala Viewegha. Mnohé zajímá, co dnes dělá Jitka Kocurová (39). Z filmového světa se stáhla, ale jinak se rozhodně nenudí.

„Jmenuji se Pavlína, ale přátelé mi říkají Pamela.“

Tak se představí na začátku filmové komedie Jitka Kocurová a Maxovi (hraje ho Ondrej Kovaľ) dá signál, že by to asi šlo. Max se pak hodně snaží a nakonec se Pamele dostane do plavek.

Jitka Kocurová v roli naivní Pamely je opravdu kouzelná. A nutno uznat, že velmi povedené jsou také její silikony, které ji na čas vystřelily mezi české sexuální symboly.

Dnes už Jitka u filmu nepůsobí. Je jí téměř 40 let a věnuje se mateřským povinnostem, manželovi Tomášovi a nadačnímu fondu Srdce na dlani.

„Tomíkovi už je osm, Barušce už bylo pět. Ta teď půjde do předškoláků, takže se strašně snaží. A měla neuvěřitelný úspěch a já jsem za to hrozně šťastná. Od února chodíme na moderní gymnastiku, už je z ní gymnastka a už se z ní stává ta pravá holčička. Protože v naší ulici bydlí jen kluci, měla takové klučičí sportovní tendence. Teď užívám obě dvě stránky, klučičí i holčičí. Z Tomíka máme taky velkou radost. Ten je zase vášnivý lyžař, lyžuje závodně,“ uvedla Kocurová pro super.cz.

Luxusní poprsí měla ukázat i ve filmu Veni, vidi, vici, kde hraje sexuální dračici. Ale odmítla to. Muži jí prý pořád zírají na prsa a neřeší její charisma. „Když jsem četla scénář, odmítla jsem je hrát a produkce mi vyhověla s tím, že dostanu dublérku. Pak se sice scény zmírnily, ale když už byla dublérka najatá, nechala jsem si ji," prozradila Jitka pro Blesk. Jitka si nechala prsa upravit potom, co skončila třetí na Miss ČR. A musíme uznat, že je to hlavně dekolt, co ji v Česku proslavilo.

Související články

Další články