Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

12 fotek Sagana s krásnou Katkou, když se ještě milovali! Nepochopíte, proč se manželství rozpadlo

Důvody krachu manželství jsou podivné!
+ Dalších 9 fotografií
Největší cyklistický svátek Tour de France je v plném proudu a přinesl nečekanou zprávu. Zbožňovaný slovenský sportovec Peter Sagan (28) se bude rozvádět s manželkou Katarínou Saganovou (29). Manželství krachlo necelé tři roky po honosné svatbě!

Peter Sagan se rozešel s manželkou Katarínou Saganovou, s níž se mu nedávno narodil vytoužený syn Marlon. S bývalou finalistkou soutěže krásy dlouhá léta chodil a před necelými třemi roky se vzali.

„Po dlouhém a důkladném rozhovoru jsem s Katkou dospěli k závěru, že by bylo o hodně lepší, kdybychom se jako pár rozešli. Cítíme, že bychom měli pokračovat v našich životech jako dobří přátelé a oba souhlasíme, že je to správné rozhodnutí,“ prohlásil Sagan s tím, že se teď budou soustředit především na výchovu malého Marlona.

Krátce po svatbě sypal Sagan na Instagram jednu fotku s Katarínou za druhou, ale během dvou uplynulých let s ní nic nepřidal. Je tak možné, že manželství nefungovalo už delší dobu. Dlouho se mluvilo i o tom, že Katka nezvládala samotu, protože Peter bývá kvůli cyklistice pořád pryč.

Podle slovenského portálu šport24.sk se na Tour de France vášnivě spekuluje o možném románku Sagana s mladou Němkou Lindou Odeh. Jednou na něj čekala před autobusem, podruhé ho vyhlíželo v cílové rovince deváté etapy.

Těžko říct, co za pádem manželství Saganových doopravdy stojí. Ale je to velká škoda. Mrkněte na nejkrásnější fotky, když byli ještě po uši zamilovaní!

Mohlo by vás zajímat

Další články