Peter Sagan se rozešel s manželkou Katarínou Saganovou, s níž se mu nedávno narodil vytoužený syn Marlon. S bývalou finalistkou soutěže krásy dlouhá léta chodil a před necelými třemi roky se vzali.

„Po dlouhém a důkladném rozhovoru jsem s Katkou dospěli k závěru, že by bylo o hodně lepší, kdybychom se jako pár rozešli. Cítíme, že bychom měli pokračovat v našich životech jako dobří přátelé a oba souhlasíme, že je to správné rozhodnutí,“ prohlásil Sagan s tím, že se teď budou soustředit především na výchovu malého Marlona.

Krátce po svatbě sypal Sagan na Instagram jednu fotku s Katarínou za druhou, ale během dvou uplynulých let s ní nic nepřidal. Je tak možné, že manželství nefungovalo už delší dobu. Dlouho se mluvilo i o tom, že Katka nezvládala samotu, protože Peter bývá kvůli cyklistice pořád pryč.

Podle slovenského portálu šport24.sk se na Tour de France vášnivě spekuluje o možném románku Sagana s mladou Němkou Lindou Odeh. Jednou na něj čekala před autobusem, podruhé ho vyhlíželo v cílové rovince deváté etapy.

Těžko říct, co za pádem manželství Saganových doopravdy stojí. Ale je to velká škoda. Mrkněte na nejkrásnější fotky, když byli ještě po uši zamilovaní!