Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

12 fotek Meghan Markle, jak ji neznáte! Snoubenka prince Harryho je holka do nepohody

Meghan je holka do nepohody.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
I vy máte takovou tu kamarádku, která má víno v lednici za jakýchkoliv okolností a je za každou špatnost? Budoucí manželka prince Harryho je přesně taková holka do nepohody! Na svém Instagramu se nebojí ukázat jako kamarádka, milovnice zvířat, dobrého jídla a vína!

Snad všichni už zaznamenali, že princ Harry (33) požádal svou partnerku Meghan Markle (36) o ruku, i když na jeho poměry celkem netradičně. Tento pár se celkově liší od ostatních klasických královských párů, které dodržují tradice a zásady.

Harry požádal Meghan o ruku na zahradě při grilování, když mu řekla své ano. Tento pár porušuje mnoho pravidel, která v královské rodině ale nakonec prošla. Meghan je totiž jiná, je prostě svá a nebojí se na sociálních sítích ukázat, že je holka jako každá jiná.

Ráda tráví čas s přáteli, miluje své domácí mazlíčky, snaží se pomáhat lidem, kteří to potřebují, miluje dobré jídlo a v neposlední řadě kvalitní víno, které si ráda dá s kamarádkami či v pohodě na pláži.

Možná právě jejich svatba a celkově vztah pozmění královskou rodinu a lidé na ně změní pohled. Přece jen lidé raději koukají na mladý a bezstarostný pár, který je blíž obyčejným smrtelníkům, než naškrobenou královskou rodinu, která se pevně drží předpisů, od kterých se nehodlá odklonit.

Související články

Další články