Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

12 celebrit, které oklamaly smrt: Kdo unikl žralokovi a koho málem zabila manikúra

12 celebrit, které oklamaly smrt: Kdo unikl žralokovi a koho málem zabila manikúra
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Říká se, že smrt není možné oklamat. Spousta lidí se ale někdy ocitla blízko toho, co vypadalo jako jejich konec. Mezi nimi i slavné osobnosti, které měly obrovské štěstí, že jsou stále ještě mezi živými. Kdo unikl žralokovi, kdo se málem utopil a kdo byl krůček od smrti kvůli infekci?

Smrt a umírání jsou jedním ze zapovězených témat, o kterých jen málokdo otevřeně hovoří. Obzvláště pak, pokud sám prožil zkušenost, která ho mohla dostat do hrobu. Mezi lidmi, kteří se ocitli na prahu života a smrti, jsou i celebrity.

Ať už jde o autonehody, střet s predátorem, či nemoc, občas stačí jediný krok, aby člověk, který zdánlivě už nemá šanci, přežil. Zatímco některé slavné osobnosti se zvládly zachránit samy, jiné vděčí za svůj život přátelům a lékařům.

Děsivé chvíle

Pouhý kousek od smrti se ocitli tak slavní lidé, jako jsou například Leonardo DiCaprio, Ozzy Osbourne, Emilia Clarke či Zac Efron. A co přesně se jim stalo? Na to se podívejte v galerii. Někteří z nich mají opravdu velké štěstí, že jsou stále naživu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy