Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

11 znemožněných: Hvězdy, které si v Česku uřízly ostudu do konce života!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
SKANDÁLY
Někteří z nich jsou velmi slavní, jiní patří spíš mezi bulvární céčka. Jedno je ale pojí dohromady: v jejich životě se stalo něco, co jim hrozně pošramotilo mediální obraz a až do konce života budou mít událost na talíři. O jaké průšvihy šlo?

Iveta Bartošová

Asi největší ostudu si v posledních deseti letech svého života uřízla Iveta Bartošová (52). V jejím případě bohužel nemůžeme psát o jednom jediném konkrétním případě. Natočila třeba příšerné vánoční album, na němž zpívala falešněji než Leoš Mareš, pod vlivem alkoholu utíkala do Itálie s obdivovatelem Zdeňkem Macurou (44), nabrnkla si vysmívaného italského hraběte (42) nebo agresivního oblíbence státní policie Josefa Rychtáře (60). V devadesátých letech podlehla jistému Romanu Třískovi, kterého pak neúspěšně obvinila z únosu, navátá chodila diblíkovat do televize a pod vlivem nějakých těch panáčků třeba i tančila. Byly to stovky průšvihů a ostud, které národ hltal. Iveta právem získává medaili za první místo.

Dáda Patrasová

Aktuálně nejvysmívanější osobou v českém showbyznysu je královna dětských srdcí. Už léta se ví, že to Dáda (62) umí přehnat s ochutnáváním vína, dokud ale nezpůsobila pod vlivem alkoholu dopravní nehodu, jen se o jejím problému šuškalo. Všem je teď pro smích a přichází o práci. Vzpomene si ještě někdo, že kdysi byla kočka? Ne, nyní je pro většinu lidí tou, co nezvládá rozpad manželství. Pozitivní je, že přestala lhát a alkohol přiznala a taky to, že při bouračce zneškodnila mezinárodně hledaného zločince.

Hana Gregorová a Ondřej Koptík

Tahle dvojka k pohledání předloni bavila i šokovala celý národ. Stárnoucí herečce se zachtělo mladého výkonného masa, bohužel se ale ukázalo, že Ondřej měl problém s psychikou a drogami. Nezvládl rozchod a svou tehdy ex (dnes už zase aktuální přítelkyni) ponižoval střídavě vyznáním lásky v básničkách na úrovni páté třídy základní školy a urážkami s intimními detaily ze soukromí. Tak snad mu Hanka zase nedá kopačky, nebo přijde druhé kolo!

Hana Krampolová

Manželka herce Jiřího Krampola je typický příklad toho, co se může stát stárnoucí ženě, která se doma kope do prodloužených zad a nemá co na práci. Bývalá učitelka z mateřské školky se během let proměnila v druhou Ivetu Bartošovou. Flašky měla různě poschovávané po bytě, na všechny strany volala opilá a omílala urážky. Jistou známou svého manžela obvinila z toho, že s ní chtěl do trojky, chotě kvůli tomu praštila paličkou na maso. Pod vlivem také kradla v obchodech. Nakonec to s prášky a pitím přehnala tak, že skončila v blázinci. Chudák Krampol nestíhal vstřebávat jednu ostudu za druhou. Teď má být ale Hanka snad v pořádku. Na jak dlouho?

Slávek Boura

Léta se o něm nepsalo, a když už, tak jen to, že se živí taxikařením nebo že bojuje s démony. Teď ho ale byly plné noviny kvůli tomu, že je jedním z obviněných v kauze převážení drog mezi různými státy. Hrozí mu osmnáct let vězení. Slávek samozřejmě tvrdí, že jde o komplot nebo nedorozumění. Dnes už si ale kvůli skandálu nikdo moc nevzpomene na jeho profesní minulost, všichni ho budou mít za toho „s kufry plnými fetu“.

Michal Penk

Hvězdu osmdesátek před pár lety celostátně hledala policie, což sledovala takřka v přímém přenosu celá republika. Chlapíka proměnilo k nepoznání dlouhodobé užívání pervitinu, trpěl kvůli tomu stihomamem, skončil i v Bohnicích. Doufejme, že dnes je už Michal Penk ze všeho venku!

Leoš Mareš

Od té doby, co je s nynější manželkou Monikou Marešovou (43), seká coby vzorňák latinu. Bývaly ale doby, kdy byl Leoš (42) pořádný skandalista. Často se řešily jeho nevěry, v rádiu třeba i to, že měl zbít kolegu, Patrik Hezucký (50) s ním dokonce v jistou dobu přestal spolupracovat, než se zase udobřili. Nejvíc ale národ zajímala kauza, v níž kdosi před mnoha lety prodal bulváru jeho spící nahé fotky s prostitutkou. Leošovi se z toho nakonec podařilo nějak zázračně vybruslit, takže citelně mu to kariéru nepoznamenalo, hodně lidí si na to ale dodnes pobaveně vzpomíná.

Monika Štiková

Nebýt toho, že jedna z jejích dcer před časem skončila v posteli s tehdejším manželem Gabriely Partyšové, nikdo ji nezná. Monika (46) ale popularitu, i když šílenou, miluje. Hrála si na honoraci opovrhující plebsem, než se ukázalo, že s manželem mají hafo exekucí a dluží miliony. Po ostudě se stáhla na pár let do ústraní, pak ale přišla reality show Štiky, neuvěřitelné hádky s dcerami i manželem a Štiková ukázala svou pravou tvář. Lidé jen nevěřícně kroutí hlavou, jak je někdo schopen opakovaně se ztrapňovat na veřejnosti!

Roman Ondráček

Někdejší dlouhodobý moderátor Frekvence 1 se v posledních týdnech bůhvíproč rozhádává se všemi kolegy nejen ze showbyznysu včetně Leoše Mareše nebo Libora Boučka. Uráží je, některé ponižuje kvůli váze nebo sexuální orientaci. V záchvatu pocitu nespravedlnosti se rozhodl i pro to, že skončí spolupráci s kolegou z Těžkýho Pokondra Milošem Pokorným. Existuje snad někdo, kdo nad tím jen nechápavě nekroutí hlavou?

Agáta Prachařová

Již pár let je manželkou Jakuba Prachaře (35). V jejich vztahu bývaly pěkné turbulence. Největší přišla, když začal Jakub ženu podezírat z nevěry s hokejistou Jiřím Tlustým, což tenhle týpek, který jinak bulvár nesnáší, potvrdil i do médií. Nevíme, jak to Agáta, která má ve sbírce milenců hodně slavných tváří, zvládla ukočírovat, ale zatím se neví o tom, že by došlo k rozvodu. Naopak je již dlouho ticho po pěšině.

Jaro Slávik

Břitký porotce z Česko Slovensko má talent měl z ostudy kabát, když se ukázalo, že v mládí byl hvězdou gay porna. Od té doby mu to všichni předhazují, i když i v roli producenta měl Jaro (44) úspěch. Se stigmatem se ale nakonec naučil žít a kanály dávno nechodí.

Související články

Další články