Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

11 slavných celebrit, které zazářily ve filmech pro dospělé: Tohle si za rámeček nedají

11 slavných celebrit, které zazářily ve filmech pro dospělé: Tohle si za rámeček nedají
Zdroj: archiv/profimedia
+ Dalších 7 fotografií
hvězdy
Některé celebrity, které jsou známé po celém světě, ať už si to rády připouští či ne, se před kamerou pořádně odvázaly. Některé z nich natočily filmy pro dospělé, protože nebylo zbytí a z něčeho zkrátka žít musely. Jiné zas natočily s partnerem lechtivé video, které se omylem dostalo do světa. O kterých celebritách jste možná netušili, že účinkovaly ve filmech pro dospělé?

Než se stali miláčky publika, hvězdami Hollywoodu a než začali natáčet filmy, které lidé milují, spousta herců a hereček se musela obrátit k práci, která jim nemusela být zdaleka tak blízká. Aby prorazili ve světě, museli přece někde začít. Některé celebrity se živily třeba v gastronomii, jiné jako dělníci. Pak jsou tu tací, kteří se uchýlili k natáčení porna, aby měli na živobytí.

Potom jsou tu taky hvězdy, které se staly hvězdami filmů pro dospělé úplně omylem. Natočily video s partnerem, které se později rozšířilo po světě. Dobré pro ně na tom alespoň je, že nahrávka, kterou nikdo neměl vidět, jim vynesla ještě větší slávu a u mnohých to pak byl jeden z jejich nejvýraznějších projektů.

Podívejte se s námi na nejznámější tváře celebrit, o kterých jste možná nevěděli, že fušovaly do pornografie.

Paris Hilton a Kim Kardashian

Tyhle dvě divoké krásky to umí pořádně rozjet. A právě Kim Kardashian a Paris Hilton jsou ten případ celebrit, které natočily s bývalým partnerem lechtivé video, co neměl nikdo nikdy vidět. K jejich smůle se nahrávka dostala do rukou veřejnosti.

Paris se nechala natočit při intimní chvilce s tehdejším přítelem Rickem Salomonem a to byla velká chyba. Video se dostalo ven a Paris z toho byla na dně. Alespoň si nahnala větší slávu.

Podobně tomu pak bylo i u Kim. Ta natočila domácí videjko se zpěvákem a bývalým přítelem, který si říká Ray J. Jenže jak mohla Kim očekávat, video se objevilo na internetu. V reality show Keeping Up With The Kardashians z toho tehdy byla Kim pořádně zdrcená. Objevují se ale i teorie, že právě to Kim chtěla, aby získala ještě větší popularitu. Ian Halperin ve své knize Kardashian Dynasty tvrdil, že Kris Jenner, Kimina matka a manažerka, nechala pásku uniknout úmyslně. "Společný přítel Kim a Paris Hilton jim poradil, že pokud by chtěly dosáhnout velké slávy, bylo by to sexuální nahrávkou. Kim s rodinou předem promyslela nápad, že by nahrávku natočila," citoval Ian svůj zdroj.

Cameron Diaz

Než se Cameron Diaz dostala na vrchol Hollywoodu rolí ve filmu Maska, přivydělávala si v 19 letech hraním v pornu. Cameron se objevila v soft-core pornu. Když se pak hodně proslavila a někdo na ni vytáhl špinavou minulost, snažila se video z internetu stáhnout. Bohužel se jí to nepodařilo a videozáznam dál koluje online.

Které další celebrity se objevily ve filmech pro dospělé, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články