Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

11 zaručených tipů, jak přežít firemní večírek s čistým štítem

Zdroj: pexels.com
Blíží se Vánoce a s nimi i firemní večírky. Jedněmi milovaná, druhými zatracovaná událost, během které máte šanci lépe poznat kolegy a pobavit se. Dejte si ale pozor, aby seznamování nebylo moc intimní a zábavu neměli ostatní jen z vás. Přinášíme rady nad zlato, co určitě nedělat, abyste si během i po skončení vánočního večírku udrželi nejen dobrou pověst, ale i práci.

1. Když už musíte tančit na stolech, tancujte jenom na těch pevných a bytelných.

2. Nebalte šéfa. Ani jeho manželku. A už vůbec ne týpka z obsluhy.

3. Když už chodíte k baru místo pro skleničky pro celé lahve, sáhněte třeba po Mionettu. Sice jste kořala, ale aspoň máte na pití vkus.

4. Při náletech na bufet s sebou berte kolegu. Když si půjdete po dvacáté přidat, máte šanci, že si okolí, které největší jedlíky vždycky eviduje, bude všímat místo vás hladového parťáka.

5. „Teda Helčo, dnes ti to strašně sluší.“ Co platilo při příchodu určitě neplatí ve 2 ráno. Čas publikovatelných selfíček by měl končit nejpozději o půlnoci.

6. Bavte se jen s holkama. Vyhnete se neplánované líbačce nebo trapasu, že skončíte u masáže znavených chodidel v podání firemního „losera“, která vám ten večer připadá neodolatelný.

7. Před akcí se oholte. Až začnete předvádět striptýz a dobrácký kolega vás bude streamovat na facebook, určitě nechcete zažít ten trapas, že budete mít chlupaté nohy.

8. Do psaníčka si přibalte spodní prádlo dohromady. Ještě nikdy nevznikla historka o ztracených kalhotkách, kterou by vám doma sežrali.

9. Řízenou degustaci řídí sommelier, ne vy.

10. Za žádnou cenu nespěte. Stačí chvilka a nocujete zatlučení v dubovém sudu uprostřed historického Habánského sklepa. A pomalovaní fixkou.

11. A když už pijete, pijte tak, abyste si nic nepamatovali. Protože to, co si nepamatujete, to se přece nestalo.

Související články

Další články