Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

11 šílených modelů Moniky Štikové, které dokazují, že nemá vkus: Věčná mladice bez soudnosti

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
galerie nevkusu
KOMENTÁŘ: Monika Štiková (46) se do světa šoubyznysu dostala jenom kvůli své dceři Ornelle Koktové (26), se kterou už dlouhé měsíce nepromluvila a jsou doslova na nože. Monika Štiková je jednoznačně jednou z nejhůře oblékaných efkových celebrit. Podívejte se na galerii fotek, které jasně dokazují, že Štiková si neustále myslí, že jí je dvacet a nedokáže si připustit, že nejlepší léta života má již za sebou a čas holt nelze zastavit.

Monika Štiková (46) je jednou z nejvtipnějších postaviček českého šoubyznysu. Kde se vzala, tu se vzala, najednou se objevila matka Štika, která měla vždy ke všemu co říct a na vše měla názor. Nezasloužila se absolutně ničím o to, aby ji lidé uznávali a brali vážně.

I přesto se ale dokáže dostat na každou větší párty, kde se nejlépe vyfotí se všemi známými osobnostmi, které pravděpodobně nemají ani ponětí o tom, co je zač ta korpulentní dáma vedle nich. Monika se ráda chlubí rádoby slavnými kamarády ze světa celebrit.

Bohužel pravda je taková, že i ti mají svých pět minut slávy dávno za sebou. Monika proslula hlavně díky reality show Štiky, kde ze sebe udělala nesnesitelnou matku a tchyni, což vyústilo až v to, že se se svou nejstarší dcerou Ornellou Koktovou (26) už několik měsíců nebaví.

V současné době žije v Německu s hokejovým zajíčkem, který je o více než dvacet let mladší než ona. Samozřejmě se snaží dělat všechno proto, aby na ní nešlo poznat, že nejlepší léta má za sebou.

Její mladistvé módní kreace ve většině případech končí naprostou katastrofou. Podívejte se do galerie na 11 šílených outfitů Moniky Štikové, které jasně dokazují, že si tahle dáma nedokáže přiznat svůj reálný věk a podle toho to také vypadá.

Související články

Další články