Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

11 pořadů, které musí být okamžitě zrušeny, nebo vráceny na obrazovku. Bez diskuze!

Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 7 fotografií

České televizní stanice se poslední dobou melou hlavně v tom, že si nejsou jisté, jestli diváky baví víc seriály o všech zahraničních kriminálkách světa a vyšetřovatelích ze všech koutů země, nebo české nekonečné věci jako Ordinace, Obchoďák, Letiště, prostě hlavně ať se to jmenuje jednoslovně a určuje to nějaké místo, složitosti nejsou vhodné.

Pak se ale taky stane, že se na obrazovce objeví něco fakt super, a protože je to hrozně vtipné, zajímavé nebo inteligentní, ještě by se mohlo stát, že by se divák s rozhledem nedej bože pobavil a Franta Flinta v trenkách a s gambáčem by se znudil, takže musí okamžitě zmizet.

My jsme se ale přesto rozhodli bojovat za nastolení pořádku a vyváženosti mezi zábavou a kravinou, čili to vidíme takhle:

Co vrátit

Hry bez hranic

Nejlepší sportovní pořad ever Marcela Augustová a Martina Adamcová komentovaly zápolení družstev, která se navlékala do kostýmů mravenců, indiánů nebo košů s uhlím. Nové Hry bez hranic se nejspíš točit nebudou, protože na to není dost peněz, ale mohly by se opakovat aspoň ty staré.

Léto s Italem

Bylo to tak moc dobré, že to muselo skončit. Příjemný Emanuel Ridi, co umí vařit a ještě navíc pochází ze země, která nám dala spoustu dobrých věcí (a tím nemyslíme oliváč a pizzu), je prostě jasné, že typický český divák zvyklý na rohlík s taveným sýrem a výlety maximálně tak do obchodního centra vůbec nepochopí, o co jde. Pořad postavený na doku-zábavním formátu ve stylu tvorby BBC prostě musel jít pryč, protože vzdělávat balíka, který chce Láďu Hrušku, je házení hrachu na stěnu.

Hlava rodiny

Nezbedný potomek nechápající cenu peněz dostane od tvůrců měsíční příjem rodiny a teď si s ním musí poradit. Pomáhá mu v tom specialista na finance a jeho rozum. V záplavě těch kravských reality show, kterým vládli jedinci se sociopatologickým chováním, to bylo konečně něco, co má smysl. A pomohlo to nejen rodině, jejíž syn či dcera si nevážili peněz, ale i těm, kdo se na to dívali.

Vylomeniny

Fakt pekelná show s Martinem Dejdarem, kde byli nebožáci nachytáváni ve spolupráci se svými blízkými a přáteli na totálně absurdních situacích. A tím myslíme hodně absurdních, protože ani vy sami v roli toho, kdo páchá vylomeninu, netušíte, že by se vám něco takového mohlo stát. Prostě vás odchytnou v restauraci a řeknou vám, že vzadu čeká Dejdar s Měcháčkem, a když budete dělat vše šílené, co vám řeknou, aniž by váš partner pojal podezření, vyhráváte peníze.

Cvičme v rytme

Pořad, který je závažně nedoceněn. Šílená trvalá, kam se podíváš, legínky, trikoty a čelenky ve vlasech. Dětičky a slovenské cvičenky hopsají před kamerou. Nejlepší zábava před večerními zprávami!

Magion a Vega

Pořady pro mládež, kde byla zlá bedna Edna, magické oko Magionu, Jan Rosák, Petr Jančařík, ale hlavně ta bedna Edna! Dnešní omladina vůbec neví, o čem mluvíme.

Co zrušit

Zvířátka a dětičky v TV zprávách

Ne, opravdu nás nezajímá, že Michalka nemá ručičku, Karlík se narodil s hlavou do strany během cesty do nemocnice kamionem a medvídek Včelka udělal v zoo první salto. Vyjádření vlády, její opozice, sněhová bouře, záplavy v Indii, situace na Východě, boj s terorismem, slabá koruna, dostavba dálnice a plány Babiše. To jsou opravdu věci, které chtějí vědět konzumenti zpráv. To, co vysíláte vy, je jenom to, co si myslíte, že vědět chtějí. Nechtějí. Kašlou na Michalku i na méďu Včelku. Na bábu pod kořenem taky

České soap opery

Když si neumíme udělat seriál, který by bavil, kupme si raději něco zvenku. Vyjde nás to i levněji.

SuperStar a X-Factor

Všichni víme, že se to dělá jen kvůli reklamě, která se v bloku mezi přenosem prodává za astronomickou částku. Nikoho nezajímá, kdo to vyhraje, nikdo nezná posledních deset vítězů jménem, všem je fuk, kdo sedí v porotě a kdo se tam s kým nemá rád

Partička

Ze začátku bomba a radost, že původně americká show Whose Line Is It Anyway? je tady. Teď je to už jenom kyslé mlíko, vyčpělé víno, okoralý chleba. Pořád dokola opakující se fórky a stejná skladba improvizací.

Bonus: Prásk!

Chcete se dívat na koktavého moderátora s panděrem My v redakci NE!!!

Související články

Další články