Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

11 nejodpornějších jídel, která si Češi naservírovali na stůl. Tomu se říká GASTROPEKLO!

Je to hnus.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Pokud nemáte dostatečně odolný žaludek, raději na to ani nekoukejte. Lidé se na Facebooku chlubí vším možným, co uvařili a vytvořili a zřejmě ani neví, že je to blaf. Tady máte 11 důkazů, proč je v Česku největší výskyt rakoviny tlustého střeva na světě.

Takové blafy opravdu umí uvařit jen Češi. Konkrétně bydlenky z mimibazaru a Babica. Láďu Hrušku z toho vynecháváme, protože on a jeho kůžičky jsou proti těmto patlalům králem. Mezi nejčastěji znásilňovanými ingrediencemi vedou rozhodně špagety, kečup, tatarka a párky.

Ty se podle bydlenek hodí ke všemu. Kdyby tento um viděl nějaký Ital, stoprocentně ho z toho trefí šlak. Vůbec italská kuchyně je v českých domácnostech velmi oblíbená. Taková pizza na český způsob – se zelím a salámem, má taky něco do sebe. Ne, děláme si legraci, nemá.

Lidé jsou schopni naservírovat na talíř téměř cokoliv a ještě si na tom pošmáknout, i když je to třeba banán se šunkou a zapečeným sýrem. Pokud se chystáte podívat do galerie, doporučujeme si před otevřením fotek vzít kýbl. DOBROU CHUŤ!

Související články

Další články