Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

11 nejbizarnějších rodin z Výměny manželek. Pamatujete si tyto exoty?

11 nejbizarnějších rodin z Výměny manželek. Pamatujete si tyto exoty?
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
TOP 11 Výměn
Už několik let máme možnost na televizních obrazovkách sledovat reality show Výměna manželek. V průběhu vysílání jsme mohli pozorovat ty nejrůznější typy rodin a to, jak žijí. Některé z rodin jsou ovšem nezapomenutelné a diváci si je budou pamatovat ještě pěkně dlouho. Za zmínku například stojí Jana a její legendární hláška "mačkáš mi hada, debile". Kdo další si vysloužil místo v naší TOP 11 z Výměny manželek?

V roce 2005 začala televize Nova vysílat reality show Výměna manželek V každém díle se představí dvě naprosto odlišné rodiny, které si na deset dní prohodí maminky. Pořad se stal v Česku velmi populárním a možná právě díky tomu, kolik různých rodin se tam už představilo.

Divák má jedinečnou příležitost nahlédnout, co se v jednotlivých rodinách skrývá a jak náhradní manželky i jejich rodiny výměnu zvládají. Za tu řadu let vysílání se už představily stovky rodin, nicméně některé díly se nám jen tak z hlavy nevypaří. Které díly z Výměny manželek se zapsaly do historie?

Největší bizáry

Iva a Marian

Jednoznačně do naší TOP 11 musíme zařadit díl, ve kterém se představila Iva s Marianem Iva otěhotněla v patnácti letech s o sedmadvacet let starším přítelem. Ze základky šla rovnou na mateřskou a když se představili ve Výměně, celé Česko zůstalo v šoku. Dnes Iva s Marianem vychovávají už dvě holčičky.

Mačkáš mi hada, debile

Mezi největší bizáry Výměny manželek se samozřejmě řadí i Jana s její legendární hláškou mačkáš mi hada, debile,", která se v Česku stala doslova lidovou. Tehdy se zdálo, že Janě jsou přednější domácí mazlíčci v podání plazů než vlastní dcery. V průběhu natáčení nebyla Jana úplně ve formě, dnes je ale vše jinak

10 zvířat v garsonce

Diváci rozhodně také jen tak nezapomenou na specifickou domácnost, kde se představil pár tvořený Anetou a Lukášem, kteří společně vychovávají jednoho syna. Tříčlenná rodina žije v garsonce s deseti zvířaty. Lucie z druhé rodiny tehdy nemohla uvěřit vlastním očím poté, co dorazila do náhradní domácnosti. Navíc Aneta je bezcitnou tyrankou, která nutila syna za trest klečet na dřevěné podložce.

Podívejte se do fotogalerie na nejbizarnější případy z Výměny manželek.

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy