Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

11 kroků, jak se stát hvězdou Instagramu. S těmito triky se rozhodně neztratíte

Chcete být slavní? Čtěte!
Instagram čím dál více válcuje Facebook a podle odborníků brzy nastane doba, kdy Instagram převezme žezlo nejpoužívanější sociální sítě. I vy se můžete díky Instagramu proslavit a my vám přinášíme 11 kroků, jak toho docílit.

Rudé koberce, limuzíny, drahé šampaňské a blesky foťáků. I to vám může přinést sláva na Instagramu. I vy můžete patřit ke smetánce, na kterou se sjíždějí podívat davy lidí na filmovém festivalu v Karlových Varech. Mnohým z vás se může internetová sláva zdát naprosto nedosažitelná, ale tak to opravdu není. Stačí pár jednoduchých kroků, kterými si můžete nasbírat followers, jen to hvízdne. Které to jsou?

1. Chce to mít nápad

Musíte něčím zaujmout, vytvořit si image. Takových, jako jste vy je milion a vy se musíte něčím prosadit. Rádoby uměleckých fotografů, kteří ještě včera měli kompakt a dnes mají Canon za desítky tisíc, je jak hub po dešti. Zkuste vymyslet něco, co na scéně ještě nebylo a nebo je toho málo. Porovnejte zahraniční instagramové celebrity a ty naše. Přineste něco ze zahraničí k nám a podávejte to dobře a my vám garantujeme, že vám fanoušci urvou ruce.

2. Vyhraďte si na to čas

Takový business model není úplně od věci a i Instagram chce nějakou taktiku. V klídku se posaďte ve Starbucks, dejte si latté se sojovou dvouprocentní pěnou s duhovým přelivem a připravte si perfektní timeline vaší nové image. A nezapomeňte to kafčo hodit na Instáč, to je základ úspěchu.

3. L4L

Hashtagy typu like4like a follow4follow jsou do začátku určitě dobrý pomocník. Zkrátka tyhle tagy dejte ke každé fotce a kdokoli vás začne sledovat, sledujte ho také. Po nějakém čase budete mít celou škálu business partnerů, kteří v podstatě tvoří vaši kariéru. A hlavně je nebudete znát, což se hodí.

4. Přidávejte příspěvky pravidelně

Odteď je z vás něco jako televizní kanál. Přidávejte příspěvky s nějakou pravidelností. Fanoušci to ocení, když budou vědět, že je úterý, den fotek z oběda. To se pak všichni číhnou co bylo v T.G.I. Friday's za hotovky.

5. Insta stories

No tak bez tohohle jako byste nežili. Přidávejte s kým jste, co děláte, kde jste, proč tam jste, jaká je tam sranda a kolik toho dneska vypijete. Když se fanoušci podívají na vaše stories a vidí, že chodíte do klubu, do kterého se taky jednou za čas mrknou, budete pro ně hned více člověkem a hlavně: oblíbenost stoupá.

6. Nevybírejte si komunitu

Buďte open-minded a sledujte naprosto všechno, co se hýbne. Víc hlav víc ví a to samé platí pro komentáře. Všichni chtějí komentovat. Nejen ti, kteří taky chodí do fitka.

7. Odměňujte své followery

Jednou za čas není špatné hodit fotečku nebo video s popiskem: „Protože vás hrozně miluju a jste moji ňuníci, připravila jsem si pro vás soutěž.“ Fanoušci se zblázní, začnou vás sdílet, komentovat. A když budete jako cenu dávat fungl novou kabelku od Prady tak jich přiteče jako vody.

8. Sdílejte sami sebe

Instagram není jedinou masově používanou sociální sítí. Házejte příspěvky na Facebook, Twitter, zkrátka kamkoliv, kde máte nějaké followery/přátele.

9. Děkujte

Když vás u holiče dobře ošmikají, není nad to si dát jednu selfinu s barberem, označit ho, napsat díky a poslat to do světa. Podniku uděláte dobré renomé a hlavně se projevíte jako laskaví a lidští Insta závisláci. To mají lidi rádi.

10. Přidávejte videa

Třeba jak vaříte. Uklízíte. Běháte. Zkrátka dokumentujte svoji denní rutinu a jednou za čas dejte něco nevšedního. To mají lidi rádi. Když vaši followers sedí v autobuse, videjko o vašem životě jim rozsvítí den a budou rádi, že se máte rádi a hlavně, že se máte dobře.

11. Inspirujte

Už jste sakra známí a vaše cesta nebyla jednoduchá. Ve čtvrtek postněte fotku z dob, když vám bylo 12 a povyprávějte o svém životním příběhu. To lidi naprosto žerou.

Tak co? Dali jsme vám pár nápadů? Už sediíte u kafíka a přemýšlíte, čím jste výjimeční? To je dobře! Dejte nám vědět, jak to dopadlo. A kdo ví, možná si jednoho dne sednete na gauči u nás ve studiu a životní příběh budete vyprávět i nám.

Související články

Další články