Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

11 koček, které absolutně nezajímá váš osobní prostor

11 koček, které absolutně nezajímá váš osobní prostor
Zdroj: reddit.com
+ Dalších 7 fotografií
Všichni známe ten příběh o tom, jaký je rozdíl mezi kočičím a psím myšlením. Pokud dá páníček svému pejskovi do misky nějaké dobroty, tak si pes říká: "To je fantastické, můj páníček je asi bůh!" A přitom, když naplníte misku kočce, tak zatímco si plní bříško, přemýšlí asi takhle: "To je skvělé, on se o mě tak hezky stará, já jsem asi bohyně!" Vypovídá to o kočkách všechno.

Jsou to raubíři a rozhodně nejsou ve vaší domácnosti pro potěchu vás, vy jste tam pro potěchu jejich. Nerespektují absolutně nic včetně vaší potřeby osobního prostoru. Chtějí totiž teď, ano, právě TEĎ, abyste se jim věnovali. Samozřejmě pokud odložíte počítač, knihu, práce a rezignujete s tím, že se jim tedy věnovat budete... už to až tak moc nepotřebují. Známe to my všichni, trpěliví majitelé bláznivých koček a kocourů.

Nejhorší je, když jsou ještě malá koťátka a úplně si nás omotají kolem prstu, jsou přece tolik roztomilá! A žádnému novému nadšenému majiteli takového kotěte nevysvětlíte, že je ten prcek sice úplně rozkošný, ale to, co mu dovolíte teď, bude dělat dalších 15 i více let.

Komu není rady, tomu není pomoci, a tak se alespoň můžete utěšit, že v tom nejste sami!

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy