Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

11 hříchů, které si může dovolit i ta nejdokonalejší žena

Žádná z nás není bez chyby…
Zdroj: profimedia.cz
Všechny toužíme po tom, stát se pro své muže ideálními partnerkami, milenkami i matkami jejich dětí... I když vypadáme jako bohyně, pořád jsme jen ženy!

Celý svět se naučil mít na nás ženy přehnané nároky.

Musíme skvěle vypadat, být sexy, soběstačné, ale zároveň až za hrob věrné a starostlivé.

Přesto si musíme dovolit nějaké malé hříchy, abychom to všechno vůbec přežily!

Tohle je 11 z nich.

1. Dívat se na cizí muže

Ano, možná jste zadaná, ale rozhodně nejste mrtvá. A obdivovat se kráse a přitažlivosti opačného pohlaví je to nejpřirozenější!

2. Toužit po pozornosti

Přítele nemáte jen proto, abyste každý večer byla k mání v posteli a ráno k snídani. Trávit čas společně je přirozenou součástí každého vztahu. Pokud to ten váš ještě nepochopil, přenechejte ho nějaké trpělivější ženě.

3. Užívat si čas jen sama pro sebe

Fakt, že jste s někým ve vztahu, by rozhodně neměl znamenat, že společně budete trávit 24 hodin denně. Vztah je volba, ne povinnost!

4. Mít strach

Když jste na začátku nového vztahu, je naprosto přirozené, že se bojíte, aby vám ten druhý nezlomil srdce, abyste nenaletěla podvodníkovi a tak podobně. Možná se ale bojíte i společné budoucnosti, bydlení, založení rodiny… Žádné emoce tohoto druhu od sebe neodhánějte.

5. Mít pifku na jeho rodinu

Když si vybíráte chlapa pro život, dostanete k němu obvykle ještě pakl všemožných kamarádů a příbuzných. A není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem. Což samo sebou platí i naopak.

6. Žárlit

Když flirtuje s hezkou servírkou, když pochválí šaty vaší sousedce, když se sejde se svou bývalou… Bylo by dost divné, kdyby to s vámi nic nedělalo!

7. Lhát

Rozhodně byste neměla stavět váš vztah na lži, ale když svému milému řeknete, že mu to sluší, i když vypadá jako chodící pometlo, rozhodně tím vašemu vztahu prospějete víc, než kdybyste ho hnala na liposukci.

8. Vymlouvat se na bolest hlavy

Když na TO nemáte chuť, tak to musí pochopit!

9. Bavit se s kluky

Je naprosto přirozené mít i klučičí kámoše. Važte si jich a hýčkejte si je, jak jen to jde!

10. Mít rozdílné zájmy

Když se vám na ten hokejový zápas nechce a raději byste šla s holkami do divadla, nenuťte se!

11. Být sobecká

Nezapomínejte na to, že na sebeobětování je v životě vždycky dost času!

Související články

Další články