Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

11 dokonalých rad, jak přežít firemní večírek a nemuset dávat další den výpověď

Zdroj: facebook.com
vánoční večírek
Vánoce jsou tady a s nimi klasický kolotoč stejně jako minulý rok. Nakupování dárků střídají vánoční večírky a naopak. Takhle to jde prakticky celou první polovinu prosince, až se pod záminkou vánočních večírků propijete k Štědrému dni. Jenomže dávat si bacha nejenom na pusu na všech vánočních party je pěkná fuška. Tady je 11 rad, jak to všechno zvládnout a neudělat si ostudu.
 1. Když už musíte tančit na stolech, tancujte jenom na těch pevných a bytelných.
 2. Nebalte šéfa. Ani jeho manželku. A už vůbec ne týpka z obsluhy.
 3. Když už chodíte k baru místo pro skleničky pro celé lahve, sáhněte třeba pro mionettu. Sice jste kořala, ale aspoň máte na pití vkus.
 4. Při náletech na bufet s sebou berte kolegu. Když si půjdete po dvacáté přidat, máte šanci, že si okolí, které největší jedlíky vždycky eviduje, bude všímat místo vás hladového parťáka.
 5. Co platilo při příchodu, určitě neplatí ve 2 ráno. Čas publikovatelných selfíček by měl končit nejpozději o půlnoci.
 6. Bavte se jen s holkama. Vyhnete se neplánované líbačce nebo trapasu, že skončíte u masáže znavených chodidel v podání firemního „losera“, která vám ten večer připadá neodolatelný.
 7. Před akcí se oholte. Až začnete předvádět striptýz a dobrácký kolega vás bude streamovat na Facebook, určitě nechcete zažít ten trapas, že budete mít chlupaté nohy.
 8. Do psaníčka si přibalte spodní prádlo dohromady. Ještě nikdy nevznikla historka o ztracených kalhotkách, kterou by vám doma sežrali.
 9. Řízenou degustaci řídí sommelier, ne vy.
 10. Za žádnou cenu nespěte. Stačí chvilka a nocujete zatlučení v dubovém sudu uprostřed historického Habánského sklepa. A pomalovaní fixkou.
 11. A když už pijete, pijte tak, abyste si nic nepamatovali. Protože to, co si nepamatujete, to se přece nestalo.

Související články

Další články