Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

11 českých celebrit, které hrdě ukazují své děti: Slavní rodiče a jejich krásné ratolesti

11 českých celebrit, které hrdě ukazují své děti: Slavní rodiče a jejich krásné ratolesti
Zdroj: koláž eXtra.cz / IG: @patrikhezucky a @bagarovamonika
Předchozí Další
+ Dalších 20 fotografií
galerie
Fotky dětí rozněžní snad každou duši. České celebrity, ať už jde o herce, zpěváky nebo modelky, často snímky svých ratolestí sdílejí na sociální sítě a sklízejí stovky, tisíce a leckdy i desetitisíce lajků a pozitivních reakcí. Nad dětmi celebrit se může rozplývat každý, kdo si jejich fotky vyhledá.

Když jdete po ulici a vidíte maminku s kočárkem, nakouknete do něj? Podobné je to s celebritami, které své uzlíčky štěstí sdílí denně na své sociální sítě. Například Monika Bagárová se malé Rumie nemůže absolutně nabažit, stejně tak zpěvaččin přítel Makhmud Muradov. A rozkošnou holčičku milují i Moničini příznivci, kteří pod snímky píší krásné a láskyplné komentáře.

Sítě plné dětských rozkošných tvářiček

Podobně je na tom také Patrik Hezucký, který se nezdráhá fotit se synem Oliverem, když zrovna dělá nějakou legrační grimasu. Celebrity si často uchovávají věci v tajnosti, ale o malé uličníky se podělí rády. Účty na Instagramu nebo Facebooku tak zdobí rozkošné úsměvy dětí nebo jejich polohy ve spánku.

Vybrali jsme pro vás 11 českých a slovenských celebrit, které se pravidelně chlubí svými ratolestmi na internetu, a tím vám dáme pořádnou dávku roztomilosti. Člověku tyto kouzelné snímky vyčarují úsměv na tváři a zlepší den!

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy