Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

11 celebrit, které prošly obrovskou proměnou: Miley a Selena už nejsou malé holčičky

Zdroj: koláž eXtra.cz / profimedia
+ Dalších 16 fotografií
galerie
Jako dítě nebo puberťák vypadala většina lidí jinak než dnes. Některé celebrity jsou chodící důkazy toho, co udělá matka příroda. Například z Miley Cyrus (27), která dříve vystupovala jako roztomilá brunetka s nevinnou tvářičkou, se dnes stala hrdá a slavná zpěvačka, která nemá problém se odhalit, obdobně je na tom i herečka Selena Gomez (27). A nejsou jediné, které prošly velkou změnou. Podívejte se na ostatní do naší galerie.

Některé celebrity si prošly obrovskou proměnou. Je pochopitelné, že jako dítě nebo zamlada vypadal každý úplně jinak, ale sem tam je změna opravdu znatelná. Někdy stačí jen jiná barva vlasů nebo těžší líčení a z malé holčičky se rázem stane dospělá sebevědomá žena, třeba jako Miley Cyrus nebo Selena Gomez.

Životní styl udělá mnoho

U mužů zase dělá hodně, když jim narostou vousy nebo jejich tvář pokryje strniště a pár vrásek. Životní styl se na mnoha hvězdách také podepíše, důkazem je toho například Charlie Sheen. A takový herec Chris Pratt se změnil o celých 100 %, jako mladík totiž vypadal úplně jinak.

Nahlédněte do naší galerie, jak se změnily některé zahraniční celebrity, a posuďte sami. Na kom je proměna nejvíc vidět?

Související články

Další články