Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

10YEARSCHALLENGE válcuje Instagram: Takhle se Štíbrová a další změnili během 10 let

+ Dalších 10 fotografií
galerie
Agáta Prachařová (33), Nikol Štíbrová (32) a nebo fotbalista David Limberský. Ti všichni propadli nové instagramové výzvě a fanouškům ukazují fotky, jak vypadali před 10 lety. Instagram válcuje výzva #10yearschallenge. Podívejte se na nejlepší fotky.

České i světové sociální sítě zachvátila #10yearschallenge a lidé teď zběsile hledají své o deset let mladší já, aby ho mohli ukázat světu.

Nová výzva představuje sdílení fotek svého nynějšího a o deset let mladšího já. Lidé tak svoje fotky sdílejí prostřednictvím Instagramu, Facebooku nebo Twitteru s varujícími hashtegy #HowHardDidAgin­gHitYou, #10yearchallenge and #GlowUp. Což ve zkratce znamená, jak těžce se vám podařilo zestárnout nebo prostě jen desetiletá výzva.

Hlavním cílem je ukázat, jak moc jste se změnili nebo nezměnili. Agáta Prachařová (33), Nikol Štíbrová (32) a nebo fotbalista David Limberský urazili velkou cestu. Na další snímky se podívejte do fotogalerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články