Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

100 mrtvých? Nebo ještě více! V Německu objevili sériového zabijáka. Niels Högel vraždil v nemocnicích

Niels Högel na archivním snímku.
Němečtí kriminalisté jsou přesvědčeni, že objevili jednoho z největších zabijáků evropské historie. Niels Högel má na svědomí 90 obětí. Může jich být ale ještě mnohem více.

Niels Högel byl již dříve odsouzen na doživotí. Podařilo se mu prokázat, že zavraždil 6 lidí. Jenže nyní kriminalisté oznámili, že mrtvých je více. Mnohem více.

Högel působil jako ošetřovatel na klinice v Oldenburgu a v nemocnici Delmenhorstu. Speciální tým kriminalistů s názvem Kardio mu nyní prokázal dalších 84 vražd. Celkem má Högel na kontě 90 obětí, ale skutečnost může být ještě mnohem hrozivější.

„Díky práci speciálního útvaru Kardio v posledních téměř třech letech se podařilo prokázat dalších celkem 84 vražd. Čtyřiaosmdesát vražd, které Niels H. spáchal v nemocnici Delmenhorst a na klinice v Oldenburgu,“ uvedli na tiskové konferenci vyšetřovatelé.

Němečtí novináři uvedli, že Högel úmyslně pomocí léků přiváděl pacienty na hranici smrti. Při jejich oživování pak prokazoval své schopnosti.

Mohlo by vás zajímat

Další články