Tento starý loft nedávno prodělal kompletní rekonstrukci, během které došlo i k obnovení řady původních prvků – například fantasticky vypadajícího klenutého cihlového stropu.

Zařízení interiéru se ujala známá španělská společnost Luzio. Ta vsadila na kombinaci moderního, starožitného a vintage nábytku. A díky tomu působí výsledek značně útulným a přátelským dojmem. Co myslíte?

V předsíni můžete obdivovat nádhernou starožitnou komodu, nad kterou visí neméně pěkné zrcadlo. Obývacímu pokoji zase dominuje luxusní kožená pohovka a vzadu vidíte povedený čtenářský koutek, ve kterém se rádi ponoříte do dějů vašich knih.

Zmínit musíme i stylový krb, u kterého budete rádi sedávat s přáteli. Krásný je také domácí bar, ve kterém namícháte nespočet koktejlů. Kuchyně je laděná do bílé barvy s mramorovou pracovní deskou. A teď to nejdůležitější – ložnice. Tam najdete krásnou manželskou postel, kde se vám bude spát jedna báseň. Za zmínku stojí také vintage stolička, originální stolek a židle. Tak jak se vám líbí tento loft? Bydleli byste v něm?