Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

100 kilo největší lásky Zuzany Plačkové před porodem: Za těhotenskou váhu se nestydím

Zuzana Plačková promluvila o těhotenství.
Zdroj: Se souhlasem Zuzana Plačková / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
těhotenství

Slovenská influencerka Zuzana Plačková (31) se brzy dočká vysněného syna Diona, kterého přivítá na světě s manželem Reném. To, že se již blíží termín porodu, Zuzana na svém těle přirozeně velmi pociťuje. Čím dál náročnější je veškerý pohyb a v posledním měsíci nastávají i určité těžkosti. Zuzana nedávno dokonce prozradila, že váží přes 100 kilogramů, a fanoušci se ptají, zda se nestydí takovou váhu ukazovat. Tohle jim budoucí maminka na Instagramu odpověděla. 

Zuzana Plačková je svém Instagramu velmi otevřená a s fanoušky sdílí i průběh svého těhotenství. Nedávno se svěřila, že je pro ni veškerý pohyb čím dál náročnější a je ráda, když může občas v rámci možností nějak v běžném životě fungovat.

Za těhotenská kila se nestydím: Nic krásnějšího jsem nezažila

Chuť k jídlu ale neztrácí, nedávno odhalila, že váží přes 100 kilogramů a rozhodně se za to nestydí, naopak. Pod srdcem totiž nosí svůj největší poklad a těhotenská kila si užívá.

"Přísahám, nic krásnějšího jsem v životě doteď nezažila než nosit v bříšku našeho syna. I když je mi občas těžko, ale to až teď na konci. Jinak bylo celé těhotenství jedna radost," svěřila se Zuzana, které chodí i otázky, zda se nestydí ukazovat tak velkou těhotenskou váhu. Mnoho žen totiž tohle číslo raději před světem i svými blízkými skrývá.

"Po pravdě, proč byste se měly stydět? Vždyť tvoříme život a to, že přiberete 30 kilogramů, neznamená, že tak po porodu zůstanete. Proto berte každé to kilo úplně jinak, než jako kdybyste běžně přibraly. Já jsem se po pravdě ani na sekundu za těhotenská kila nestyděla. Právě naopak si z toho dělám legraci, protože vím, že takhle po porodu vypadat nezůstanu a budu na sobě makat," posílá Slovenka přes Instagram zároveň i svou podporu ostatním ženám.

Snažila jsem se v jídle krotit, ale nešlo to

Těhotenská kila nabrala zejména poté, co začala brát léky a vitamíny na přibírání. Apetit se tedy zvýšil a už se ho krotit nesnaží, naopak tělu a miminku dává, co chce.

"Osm měsíců jsem si držela celkem v pohodě postavu. Jenže potom jsem musela začít brát léky a píchali mi měsíc vitamín B12 na přibírání, po kterých jsem přibírala a nedokázala jsem přestat jíst. I když jsem se snažila krotit, nešlo to. Proto se nestyďte, když přiberete 20, 30, 40 kilogramů. Když si to miminko žádá, tak mu dejte, co chce, a nelitujte toho."

Jak na začátku srpna informoval deník Blesk.cz, má už pro miminko, které co nevidět přijde na svět, přichystáno opravdové království.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy