Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

100 dopravních nehod! Silničáře asi opět zaskočilo, že uprostřed zimy sněží: Předpověď na víkend

Hasiči mají plné ruce práce.
+ Další 2 fotografie
A je to tu zase. V únoru napadl sníh. To zaskočilo silničáře i motoristy. Kdo by to také čekal, že v by v zimě mohlo sněžit, že? Nejhorší situace je v Jihomoravském kraji.

V Jihomoravském kraji začalo v pátek ráno sněžit a pro řadu motoristů nastala neřešitelná situace. Silničáři navíc do akce na některých místech vyjeli pozdě. Policisté z jihu Moravy hlásí stovku nehod. Nehody nejsou vážné, ale doprava byla na několika místech omezena.

Žádná z nehod naštěstí nebyla smrtelná. Zdravotníci ale museli ošetřit desítky lidí s odřeninami a zlomeninami končetin.

Podle meteorologů z Českého hydrometeorolo­gického ústavu bude situace na Moravě a ve Slezsku komplikovaná až do soboty. Bude se tvořit nebezpečná ledovka. Řidiči by měli situaci na vozovkách přizpůsobit styl jízdy. ČHMÚ vydal výstrahu: "V noci na sobotu se bude přes naše území přesouvat k východu slabnoucí oblast vyššího tlaku vzduchu. Od pátečního večera do sobotního rána se bude na Moravě, ve Slezsku a na Českomoravské vrchovině místy tvořit náledí a zmrazky, na ostatním území jen ojediněl

sobota V noci polojasno až skoro jasno, na východě místy, jinde ojediněle zataženo nízkou oblačností, ojediněle slabé sněžení a mrznoucí mlhy. Během dne od jihozápadu až zataženo, později odpoledne a večer postupně sněžení. Nejvyšší denní teploty 0 až 4 °C, v 1000 m na horách kolem –2 stupňů.

neděle Většinou oblačno, ojediněle sněhové přeháňky. Zpočátku na většině území sněžení, které bude během dopoledne od severozápadu ustávat. Nejvyšší denní teploty 0 až +4 °C.

Mohlo by vás zajímat

Další články