Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

100+1 plavky Nely Slovákové: Brněnská influencerka dráždí fanoušky v jen pár kusech látky

Nela Slováková: Influencerka dráždí fanoušky v jen pár kusech látky
Zdroj: se souhlasem N. Slovákové, koláž eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
galerie

Podnikatelka a vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (32) si užívá slunečného Chorvatska. Influencerka z Brna prorazila do světa díky sexy plavkám. Založila si vlastní firmu s názvem Neonky a ze sebe udělala chodící reklamu. Na Instagramu snímky v pár kusech látky rozhodně nešetří.

Blondýnka, která to v životě vyhrála. Nela Slováková momentálně žije v Chorvatsku, kde pronajímá apartmány. Nedávno se ukázala se svým přítelem Lukášem Kozákem v Karlových Varech, kde je vyfotila i redakce eXtra.cz. Mnozí si mysleli, že se rozhodla do Čech vrátit. Opak je pravdou, Nela chtěla jen zazářit na módní přehlídce značky Debbie Brown. Po festivalu se hezky rychle vrátila do Chorvatska.

Nezvládá práci s lidmi

Nela se nedávno na sociálních sítích svěřila, že nezvládá pracovat s lidmi. Proto se rozhodla svou druhou společnost LuNe Corp, která se nachází v Brně, prodat. Prý nemá nervy na to se dohadovat se zákaznicemi, které na poslední chvíli ruší své příchody.

Svou energii tak věnuje Instagramu, na kterém se ráda chlubí svou dokonalou postavou v plavečkách. A kolik jich vlastně má? To nikdo neví, ale my si myslíme, že jich má 100 plus jedny.

V galerii se podívejte na nálož fotek polonahé Nely. Pozor, jsou pořádně žhavé!

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy