Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

10 životních mouder a pravd, které nás naučil nejlepší seriál na světě – Ulice

Tak co nás naučil nejlepší seriál na světě?
Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
Seriál Ulice je to nejlepší, co nás mohlo v životě potkat. Nikdo se nemůže dočkat, až o půl sedmé večer usedne před televizní obrazovky a bude moct sledovat nejlepší seriál na světě. Protože seriálu Ulice není nikdy dost, tak ho navíc opakují asi na dalších třech stanicích pěkně od začátku, aby si nepozorní diváci doplnili mezery ve sledovanosti. Pojďme se podívat na to, co nás tenhle dokonalý seriál naučil.
  • 1. V seriálu Ulice může hrát úplně kdokoliv naprosto cokoliv. Je úplně jedno, že v reálném životě by se to nikdy nestalo. Takže je úplně možné, že v jeden okamžik se díváte na obtloustlého chlapíka ve středních letech, který se zlatým řetězem kolem krku znásilňuje ukrajinskou migrantku a je těžký mafián. No a až si Ulici pustíte zase za 48 dílů, tak ten samý drsňák rozváží pečivo z pekárny a je na mateřské dovolené.
  • 2. Za vrchol znásilnění a zneuctění se v tomto seriálu považuje, když vás jeden chlapec chytí na záchodcích za ruce a druhý vám jezdí prstem po vagíně přes kalhotky.
  • 3. Pokaždé, když si nějaká postava byť jednou zahulí, nebo dá lajnu, tak se musí zákonitě stát něco hrozného, aby se všichni u televizních obrazovek přesvědčili o tom, že drogy jsou moc, moc špatné.
  • 4. Vždycky je tam jeden odporný slizák, o kterého byste si v reálném životě neopřeli ani stojan na víno, ale v Ulici jsou do něj zamilované jak dvacetileté buchty, tak svraštělé báby v přechodu.
  • 5. Za největšího borce jste tehdy, když chodíte na střední školu, sice vám na penisu vyrašil teprve třetí chloupek, ale vy vedete drsné filozofické řeči, jste druhý Karel Hynek Mácha a hrozně chcete ošukat svoji učitelku literatury, ale v hospodě si pokaždé dáte džusík, nebo vodu.
  • 6. Vždycky se tam najde nějaký starý vošoust, který je chudý, má pleš, ale s pravidelností ojíždí všechny ženské v Ulici. Aby divák pochopil, že nevěra je špatná, tak to samozřejmě skončí tak, že se starý bigbíťák ožere, spolyká koláčky s trávou, nechá se znásilnit ošklivým chlapem, který si říká Jindra a má dlouhé blonďaté vlasy, úplnou náhodou s vámi otěhotní a vám se pak rozpadne rodina.
  • 7. Když už se tam najde nějaký sexy klučík, se kterým by mohla být i sranda (Miki), tak ho dříve nebo později z celého seriálu vyškrtnou.
  • 8. Když se postava přistěhuje odněkud z prdelákova, tak je zákonitě jasné, že to bude pobožná frnda penisem nepolíbená a než se konečně odhodlá k sexu, tak se nejdříve zamiluje do gaye a na konci každé epizody 6× políbí svůj křížek na krku, protože Bůh vidí, že chceš roztahovat važínu a ještě ti ani nebylo 25.
  • 9. Když se krásná MILFka zamiluje a vypadá to na hodně šťavnatou nevěru, kdy uvidíme pořádné kozy, tak z ní po 86 dílech vyleze, že miluje kněze a je z toho jeden francouzák, který pomalu rozvrátí celou rodinu.
  • 10. Když už je to pěkně dlouhou dobu strašná nuda, tak se stane něco opravdu šokujícího. Třeba labilní frigidní pekařka začne balit nože do utěrek a přepočítávat špendlíčky v šitíčku. A hned má příběh zase grády.

Související články

Další články