Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

10 žhavých fotek partnerky Honzy Šimši: Nikoleta miluje výrazné typy

10 hot fotek partnerky Honzy Šimšy: Nikoleta s tváří panenky miluje výrazné typy mužů
Zdroj: Se souhlasem Honzy Šimšy
+ Dalších 7 fotografií
galerie

Honza Šimša z Brna je známý především na sociálních sítích díky své extravaganci a velké zálibě ve všemožných úpravách zevnějšku. Dlouhou dobu byl sám a nedokázal k sobě najít vhodnou partnerku. Nyní se konečně smolné období prolomilo a Honza je zamilovaný až po uši. Jeho vyvolenou je budoucí psycholožka a milovnice extravagance Nikoleta. 

Extravagantní influencer Honza Šimša z Brna je konečně zamilovaný až po uši. Jeho vyvolenou se po dlouhé době stala jistá černovláska, která vystupuje na sociálních pod jménem Nikoleta.

Na první pohled je jasné, že Nikoleta se vyžívá v extravaganci a má za sebou už nějakou tu plastickou operaci.

Zdání ale klame. Přestože má ráda muže podobného vzhledu, je to budoucí studentka psychologie a její partner Honza Šimša na ni pěje jenom chválu.

"Záhadná kráska v mé posteli je Nikoleta. Je to moje velmi dobrá přítelkyně. Máme mnohé společné. Miluje lidi, kteří se vymykají normálu, kteří nejdou s davem. Je to studentka psychologie," vyjádřil se před časem Honza Šimša na adresu Nikolety.

Je tomu týden a kousek, kdy Honza prolomil hradbu mlčení a přestal mlžit. "Tvoříme s Nikoletou pár a jsem s ní šťastný. Je to ohromná žena," dodal na sociálních sítích.

Do galerie se můžete podívat na nejžhavější snímky divoké černovlásky.


Související články

Další články