Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

10 zázraků, které vám okamžitě vybělí chrup! Nakupte do zásoby jahody i kakao!

Velký přehled potravin, které bělí zuby, je tu!
Zdroj: achiv
Toužíte po zářivě bílém úsměvu, ovšem schází vám jedna důležitá věc a tou jsou peníze? V tom případě pro vás máme 10 ověřených receptů na podomácku vybělený chrup. Hollywoodský úsměv se ode dneška týká i vás!

Pokud vám příroda nenadělila zrovna zuby jako perličky, nemusíte zoufat. Díky velkému množství potravin, které jsou u nás k dostání, si můžete svůj sen o bílém chrupu splnit, a to za pár korun. Pokud se totiž rozhodnete nechat si vybělit zuby u odborníků, zaplatíte nesmyslné částky, a navíc tím neprospějete své sklovině. Máme pro vás velký přehled 10 surovin, které se vám o zářivý úsměv postarají. Výsledek je zaručený a viditelný okamžitě. Tak co, jdete do toho?

1. Ohořelé dřevěné uhlí

2. Jablečný ocet

3. Banánová slupka

4. Hrušky

5. Kokosový olej

6. Brokolice

7. Zelený čaj

8. Kakao

9. Jedlá soda

10. Jahody

Jak sami vidíte, jde o potraviny, které není nijak zvláštní sehnat. Navíc si můžete vybrat buď z potravin, které se jedí a jejich pravidelnou konzumací si budete bělost zubů udržovat, nebo jestli vám bude víc vyhovovat koupit si kokosový olej či jablečný ocet a těmito tekutinami si zuby pravidelně čistit. Poslední možností je sehnat si kus ohořelého uhlí a tím si vydrhnout zuby, které se z černých po vypláchnutí promění na bílé.

Jakou variantu si zvolíte, je už jen a jen na vás. Ovšem jde o jednoduchý a levný způsob bělení zubů, který prostě pomáhá a je viditelný okamžitě. Váš sen se tedy díky těmto 10 pomocníkům promění v okamžiku v realitu.

Související články

Další články