Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

10 zaručených rad, jak se nenechat vyfotit s pytlem koksu v ruce aneb škoda, že tohle Kolář nevěděl!

Petr Kolář na fotografii, která je horkým favoritem na World Press
Photo 2015!
Zdroj: showpix.cz

Český zpěvák Petr Kolář (47) a jistá rajda se brzy stanou objekty nejslavnější novinářské fotografie světa.

Alespoň to tak vypadá podle zájmu o snímek, nad kterým kroutí hlavou čtenáři bulváru nejen u nás, ale i v několika evropských zemích. Pokud jste slavní a nechcete být zachyceni v podobné situaci, důrazně doporučujeme řídit se následujícím desaterem, které jsme sestavili po konzultaci s předními českými celebritními lajnovými experty, které nesmíme jmenovat, protože by nám polovina baru Kozička dala pěstí a ta druhá jí při tom fandila.

  1. Nefetuj, idiote!
  2. Když už fetuješ, fetuj kdekoli, jen ne tam, kde jsou novináři!
  3. Když už musíš fetovat tam, kde jsou novináři, fetuj ideálně na hajzlu, není-li v kabince, kde fetuješ, jiný novinář.
  4. Dlaň není špatné místo pro manipulaci s předměty, ale přenášíš-li odněkud někam pytlík s něčím bílým, doporučujeme kapsu na zip, vlastně doporučujeme cokoliv, jen když do toho nebude vidět na deset metrů.
  5. Pytlík si vyndej ze skrýše až v kabince. Víme, že jsi nedočkavý, ale věz, že Kolář už to přes svou nedočkavost taky bude dodržovat!
  6. Pokud (90 procent českého šoubyznysu) jsi nedočkavý tak, že to nevydržíš vyndat už cestou, čum, kam šlapeš, ne na šlapky okolo!
  7. Jsi-li tak na káry, že už monitorovat zem a média v okolí s pytlem v ruce nezvládneš, zkus z posledních sil alespoň čumět pod sebe, je-li třeba cestou k hajzlu zdolat schody!
  8. Když jsi v režimu „Kolář“ a nejsi schopen postupovat podle bodu sedm, zdolávej schody sám, případně s někým střízlivým, kdo tě přidrží, ne s vykropenou ochechulí, která tě ještě tím, že taky nedodržuje body 1–7, přivede do neštěstí.
  9. Když už je všechno v hajzlu, pamatuj, že je 100× lepší fotografa zavraždit, případně ho vzít k nejbližšímu bankomatu, než druhý den vysvětlovat národu, že nefetuješ a jsi jen obětí shody okolností, a to takové, že se nikdy v historii vesmíru ještě nestala a tutově ani nestane, prostě takový pech měl jen Kolář v Lucerně.
  10. Kdyby mejdanem koloval něčí pytel s drogami a někdo ti ho mermomocí strčil pokoutně do ruky a ty ho tam mít nechceš, protože nefetuješ a nechceš s tím mít nic společného, okamžitě ho věnuj někomu okolo, kdo fetuje (všichni), a nečekej, až tě ta nevyžádaná odporná věc za dvě hodiny společensky zlikviduje.

Související články

Další články