Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

10 vzácných snímků, jak trávila Ivana Gottová poslední týdny před smrtí Mistra

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
LÁSKA
Ivana Gottová (43) se díky manželství s Karlem Gottem (†80) stala jednou z nejznámějších a zároveň nejsledovanějších žen Česka. Sama se k manželství s Mistrem vyjádřila, že se jí splnil letitý sen. Po Mistrově boku vzkvétala jako květina. Přesto neměla vůbec jednoduchou roli... Už vůbec ne v posledních měsících, kdy věděla, že se Mistrovi vrátila zákeřná rakovina. Dokázala se ale zakousnout a být nejen manželovi nablízku, ale zároveň se skvěle starat i o dvě krásné dcery Charlottu Ellu a Nelly Sofii...

Poslední měsíce života Karla Gotta byly pro jeho manželku vyčerpávající. Věděla, že to není dobré. Přesto byla Mistrovi tou největší podporou. Mnohonásobný Zlatý slavík se neléčil s rakovinou poprvé. Se zákeřnou nemocí svedl boj před čtyřmi lety – když mu lékaři diagnostikovali rakovinu mízních uzlin, nad kterou tehdy vyhrál. Krátce před svou smrtí oznámil, že nemoc se mu vrátila. A to v podobě rakoviny krve neboli konkrétně akutní myeloidní leukemie, která se zpravidla objevuje u lidí vyššího věku.

Už tehdy Ivana věděla, že rodinu čekají nejtěžší chvíle. S Karlem trávila veškerý čas a o tom svědčí i snímky, které najdete v galerii. Patří k těm vzácným. Oba už v té době věděli, že boj s nemocí nebude lehký.

Mistr si v podobě Ivany vybral skvělou manželku a sám to moc dobře věděl. V posledních měsících jeho života se mu plně věnovala… U nohou mu klečely tisíce žen, ale jen tu jednu požádal o ruku. A chybu rozhodně neudělal.

Související články

Další články