Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

10 vět, které odvál čas: Takhle Paroubková milovala sexy mozek

Kde jsou ty časy?
+ Dalších 7 fotografií
Petra Paroubková (44) si obzvlášť poslední dobou pouští pusu na špacír a haní svého stále ještě manžela Jiřího Paroubka (66), kde může. Naznačuje domácí násilí a obviňuje ho ze stalkingu a z nelegálních příjmů. Kde jsou ty časy, kdy pro ni byl její muž modlou? Připomenout si je může sama Petra, a to na svém blogu, kde napsala Ódu na manžela.

Stále ještě manželka bývalého šéfa ČSSD Petra Paroubková se rozhodla, že na muži, s nímž už rok a půl nežije, nenechá niť suchou. Obvinila Jiřího Paroubka z toho, že nelegálně dostává miliony a naznačovala dokonce, že ji měl svého času bít.

Z počátku jejich vztahu ho ale velmi milovala. Milovala ho dokonce tak moc, že o něm napsala Ódu na manžela a hrdě ji publikovala na svém blogu. Možná teď hořce lituje, jelikož její láskyplná řeč už bude do smrti kolovat po celém internetu. Přinášíme vám 10 vět, které o svém manželovi Petra skutečně kdysi řekla.

1. Jistěže budu infantilní, je to přece óda na manžela. Ale kdo jiný ho zná líp než já…

2. Díky svému nemotornému a rostoucímu břichu jsem zápasila se slunečníkem, můj muž najednou odhodil telefon, přeletěl asi deset metrů a přiskočil mi na pomoc.

3. Můj muž má spoustu krásných a milých vlastností.

4. Můj muž je nesmírně pozorný a galantní.

5. Pořád se směje, vtipkuje a laškuje.

6. A vypadá báječně.

7. Neustále mi dává najevo, jak jsem mu drahá a milá.

8. Ujišťuju Vás, endorfiny-neendorfiny, můj muž je prostě báječný.

9. Báječný muž, nejen manžel.

10. Je to člověk, který má rád svoji práci a má rád ty, pro které ji dělá.

To bylo tenkrát lásky, která se vypařila jako pára nad hrncem. Kde je jí konec? Kompletní Ódu na manžela si můžete přečíst na stránkách Aktuálně.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články