Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

10 velmi vtipných fotek manželky herce Aleca Baldwina: Válí se zlitá pod obraz na lavičce a dělá stojku ve večerních šatech

Hilaria Baldwin je zarputilou vyznavačkou jógy, své pózy dělá vždy a
všude, při každé příležitosti. Ale aspoň s tím nenudí a dělá to
velmi vtipně. Často zneužije i svého slavného manžela Aleca.
Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 6 fotografií

Slavný hollywoodský áčkový herec Alec Baldwin (54) je sice super ve filmech a hezky se na něj kouká, ale kromě skandálu ohledně rozvodu s Kim Basinger si ho tisk nikdy nevšímal. Žije docela nezajímavý obyčejný život, což se nám líbí, jelikož nemá na sebe potřebu upozorňovat, vlastně by jste ho dost možná přehlédli na ulici.

V pokročilém věku se po nevydařeném manželství rozhodl pro další životní krok a oženil se s instruktorkou jógy Hilarií Thomas (30), rozenou Španělkou, která se nikdy nepohybovala ve vodách šoubyznysu, přijala jeho příjmení a stala se mu paní v domácnosti s čerstvě narozenou dcerou.

Ale na svou jogínskou vášeň nezapomněla nikdy a stále dokazuje svoje neuvěřitelné schopnosti, které její ohebné tělo nabízí. Navíc je ještě velmi vtipná a svému staršímu manželovi vlila novou krev do žil, takže ani seriózní Alec neváhá účastnit se jejích nápadů.

Hilaria si vede svůj instagramový a twitterový účet, kde má davy sledovačů, a ty denně baví neuvěřitelnými fotkami ze soukromí Baldwinovic rodinky, na nichž vždy předvádí nějakou pózu v běžných denních situacích. Hilaria a spící manžel. Udivený Alec nechápe, jak si jeho žena přivolává výtah. Hilaria v pozici zlitého bezdomovce, s nohama za hlavou v autě, nezvyklý polibek na dobrou noc nebo stojka ve velkých večerních.

Koukáme, že u Baldwinů je veselo nejspíš každý den a za každé situace.

Související články

Další články