Slavný hollywoodský áčkový herec Alec Baldwin (54) je sice super ve filmech a hezky se na něj kouká, ale kromě skandálu ohledně rozvodu s Kim Basinger si ho tisk nikdy nevšímal. Žije docela nezajímavý obyčejný život, což se nám líbí, jelikož nemá na sebe potřebu upozorňovat, vlastně by jste ho dost možná přehlédli na ulici.

V pokročilém věku se po nevydařeném manželství rozhodl pro další životní krok a oženil se s instruktorkou jógy Hilarií Thomas (30), rozenou Španělkou, která se nikdy nepohybovala ve vodách šoubyznysu, přijala jeho příjmení a stala se mu paní v domácnosti s čerstvě narozenou dcerou.

Ale na svou jogínskou vášeň nezapomněla nikdy a stále dokazuje svoje neuvěřitelné schopnosti, které její ohebné tělo nabízí. Navíc je ještě velmi vtipná a svému staršímu manželovi vlila novou krev do žil, takže ani seriózní Alec neváhá účastnit se jejích nápadů.

Hilaria si vede svůj instagramový a twitterový účet, kde má davy sledovačů, a ty denně baví neuvěřitelnými fotkami ze soukromí Baldwinovic rodinky, na nichž vždy předvádí nějakou pózu v běžných denních situacích. Hilaria a spící manžel. Udivený Alec nechápe, jak si jeho žena přivolává výtah. Hilaria v pozici zlitého bezdomovce, s nohama za hlavou v autě, nezvyklý polibek na dobrou noc nebo stojka ve velkých večerních.

Koukáme, že u Baldwinů je veselo nejspíš každý den a za každé situace.