Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

10 věcí, o kterých si muži myslí, že jsou sexy, ale pekelně se mýlí! Pánové, měli byste se probrat!

Proberte se pánové, takhle asi ne!
Zdroj: archiv
Znáte to, muži si obecně myslí, že vědí všechno nejlépe. Stejně tak si myslí, že jsou sexy některé věci, které ve skutečnosti ženy vůbec nerajcují. Seznam příkladů by mohl být nekonečně dlouhý, nicméně máme pro vás deset nejběžnějších antisexuálních věcí na mužích, o kterých si oni sami rádi myslí, že sexy jsou.

1. Posilování

Je hezké, že jste začal cvičit a že se dokonce donutíte denně vstávat v pět ráno, abyste šel běhat. Nicméně pokud nemáte v hlavě a na Facebooku nic jiného než vaše svaly nebo krabičky s jídlem, jste pořád tak trochu loser a sexy borce to z vás jednoduše neudělá. Ženy milují zájem o svou osobu, pokud nedokážete o vašich bicepsech a centimetrech přes stehna zavřít klapačku ani na minutu, abyste tu svou roštěnku vyslechli, je nám líto, ale běžte se zahrabat.

2. Péče o vlasy

Pokud váš účes potká hřeben alespoň několikrát za den a šampon párkrát do týdne, věřte nám, úplně to stačí. Ale pokud vaše zrcadlo v koupelně obsahuje více hairsylingových produktů pro muže než zrcadlo vaší přítelkyně, máte tak trochu problém. A pokud nejste kadeřník nebo gay, nedělá to z vás zrovna vrchol atraktivity. Není to ani drsné, ani nutné. U žen toužíte po přirozenosti, ale sám používáte tři různě tužící gely, aby vám účes držel doma, v práci, dokonce i ve fitku? Tady by se asi měl někdo chytit za nos.

3. Móda

Opravdu jsou nažehlené košile to jediné, co umíte nosit, aniž byste přišel o své ctěné sebevědomí? A je to vůbec váš styl, nebo vám to poradil nějaký módní guru? Nikdo po vás nechce, abyste chodil jako trhan v teplákách nebo šusťákovce, ale jestli se neumíte alespoň někdy uvolnit, pokud jste ve společnosti, měl byste se otočit, jestli vám náhodou ze zadku netrčí obří nakládačka. Na mužích je nejatraktivnější vlastní styl a ležérnost. Nedbalá elegance je mnohem rajcovnější, než když si budete hrát na vystylovaného modela.

4. Spodní prádlo

Dobře, tohle si řekneme pouze jednou a už se k tomu nikdy nebudeme vracet, jelikož je to tak děsivě traumatizující téma, že by mělo být zakázáno o něm jen mluvit. Slipy! Ano, čtete správně! Slipy! Ta ohavnost ještě existuje a světe div se, někteří jedinci si myslí, že do ní mohou navléknout svou chloubu. Ne, ne a ne! Pokud nejste žák mateřské školky a nosíte slipy. Nasedněte na vlak, který vás zaveze zpátky do 80. let. Freddy Mercury váš dobrý styl jistě ocení. Pokud ale nechcete docílit toho, že u žen budete za slizkého úchyláka, všechny slipy pěkně hoďte do kamen, děkujeme.

5. Sociální sítě

Sociální sítě jsou super, ale možná byste se občas měl zamyslet, jak se na nich prezentujete. Není úplně nutné postovat všechno, co se vám zrodí v mozku. Pokud si nejste jisti, stačí se s někým poradit. Věrný, upřímný kamarád určitě rád pomůže, ale existují i lidé, kteří se takovými radami živí. Takže až vám příště přijde jako dobrý nápad uveřejnit na Instagram další fotku, jak se štěněcím výrazem hledíte do objektivu, zkuste někomu cinknout, aby vám poradil, jestli nejste už trochu moc.

6. Úspěch

Pro každého úspěch znamená něco jiného. Pro ženy je třeba největším úspěchem najít sexuálně uspokojivého jedince. Muži měří úspěch podle toho, jak jsou movití. Nemusíte nutně vlastnit audinu a domek na Maledivách nebo být šéfem Microsoftu. Důležité je však, abyste se o sebe dokázal postarat, dělal práci, která vás baví a naplňuje, abyste nebyl zaostalý asociál, co si pořád na něco stěžuje, a to nám bohatě postačí, cukroušci. Vidíte, nechceme toho přeci tolik.

7. Fňukání

Tak hele, chlap má být ženě oporou. Je to zavedený model, který funguje už od pravěku. A to, že se nějaké zakomplexované zhrzené ženy rozhodly ze svých dítek vychovávat mamánky a zastavit tak evoluci, vám nedává právo na tomhle fungujícím modelu něco měnit. Nefňukejte, nebrečte, nekňourejte, nestěžujte si! Není nic horšího! Pokud máte problém s tvrdostí svých varlat, doporučujeme nástup do armády, mohla by z vás možná udělat chlapa.

8. Sex

Nebudeme tu zdlouhavě hovořit na téma předčasného vyvrcholení, o tom píší články všechny uvědomělé ženské časopisy. Nicméně je nutné podotknout, že jste tam dva. Ne jeden. Je hezké, že si celý akt užíváte, ale pokud není vaším striktním záměrem pouze rozsévat semeno, měl byste na to brát ohled. Možná u toho vypadáte dobře v zrcadle, ale napadlo vás, že se žena pod vámi může trochu nudit?

9. Citlivost

Nějaká žena po rozchodu jednou pustila do světa hlod o tom, že ženám se líbí citliví muži. Je nám líto, že jí její partner pravděpodobně vynadal, že je tlustá, ale situace se dala vyřešit tím, že si pustí Deník Bridget Jonesové, nebylo nutné o tom uslintávat veřejně a mystifikovat muže po celém světě, kteří jsou už tak dost zmateni. Ne, ženy nemají rády citlivky, samy jsme dost přecitlivělé a stejně tak naše kamarádky, nikoho dalšího do party není potřeba přibírat. Stejně vám to v drtivé většině nikdo nebude baštit.

10. Vzor sexuálního nadsamce

Jste torpédo, co svůj neposedný pindík strčí do každé díry, která se vám objeví v cestě, a ještě se tím chlubíte? Uvědomte si, že nejste žádný ledoborec, ale chlapec, co má tak trošku problém. Jasně, sex je náš, dělá dobře mně i tobě, žloutenka typu C však už nikoliv. Mějte soudnost, osmdesátky už dávno nefrčí. Navíc pokud jste takový trouba, že o svých zářezech máte potřebu vyprávět, povídejte to tak akorát svojí babičce! Zbytek světa vám to totiž stejně nespolkne a naopak si bude myslet, že jste se zase nechal včera trochu unést u porna.

Související články

Další články