Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

10 věcí, které pochopí jen zasloužilí milovníci psů

Jasně, kámo, to víš, že jí to vyřídím!

Mít psa je čirá radost. Je to váš nejlepší kámoš, pořád se na vás těší a nikdy vás nepošle do háje. Je věrnost sama a užijete si s ním navíc spoustu legrace.

Přesto čas od času nastanou s vaším chlupatým soudruhem situace, které prostě nejsou úplně románové a pochopí je jen ti zasvěcení. Tohle je 10 z nich.

1) Když nedodržíte časový harmonogram, tak to prostě v obýváku smrdí. Nedá se svítit, ale když už se jednou řeklo, že se chodí ven v půl 7 ráno, kocovina pro vašeho Alíka není dostatečná výmluva.

2) Safra. Přímo doprostřed chodníku to taky dělat nemusel. A vy u sebe zrovna nemáte pytlík. Ne, to není váš pes, vy jdete jenom kolem!

3) Vaše ruka není natahovací. A můžete to opakovat pořád dokola.

4) Tlející potkani, obsah opilcových útrob, okolí popelnic… Hezky napomádovat kožíšek, kam se hrabe Chanel No. 5!

5) Pan veterinář říkal, že „máte“ nadváhu. Ale když on u toho stolu pokaždé tak smutně kouká…

6) Když jste si ho pořizovali, měl to být hlídač. Když pršelo, tak jste mu dovolili přespat v předsíni, pak v obýváku… A teď se s ním přetahujete o vlastní postel.

7) Jak je to jen možné, že je právě ten váš pejsek nejkrásnější ze všech?

8) Nechápete, co má vaše kámoška proti tomu, když jí chce olíznout obličej… Vždyť on jen dává pusinky!

9) Ne, náhubek ne. Ani do autobusu! Vždyť to je týrání zvířat…

10) Na Silvestra musíte odjet někam daleko od petard, protože Azorek by z nich mohl dostat migrénu. Navíc vlčák ve znamení Lva, podle čínského horoskopu králík, má sklony k sentimentu a tloustnutí. Jíst může jen granule s nízkým obsahem tuku, čistit zuby mu musíte dvakrát denně pastou s příchutí makrely a k narozeninám dostane do pelíšku nový polštářek. Na usnutí mu dnes pustíte Bacha. Toho on rád. Tak.

Mohlo by vás zajímat

Další články