Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

10 věcí, které nevíte o Slovensku: Divná země, co ji sfoukneme v hokeji jako svíčku!

Pět slovenských policistů na cestě služebními vozy na běžnou kontrolu do
romského ghetta. Běžný kolorit slovenského venkova.
Zdroj: profimedia.cz, koláž Dežo Horváth

1. Slovensko je zcela bezvýznamná, chudá země mezi ČR a Ukrajinou. Hlavní město je Bratislava a podle Hollywoodu i zdrojů redakce tam pobíhají psi s kusy lidí v hubě.

2. Slováků je asi pět milionů plus minus tři miliony Romů, které nikdo včetně samotných Slováků nedovede spočítat.

3. Slovensko je velice chudý kraj, který si kdysi schválil euro, aby jako Čehúni viděli, a od té doby Čehúni vidí jen to, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůře.

4. Slováci mají konfliktní minulost, ve které projevili mimořádné produkční schopnosti. V roce 1944 například narychlo zpunktovali Slovenské národní povstání, aby se zapomnělo, že za války dost fašizovali.

5. Slováci neumějí hrát hokej, což by nebyla taková tragédie, Češi nemají poslední dobou co říkat, ale zatímco u nás si po kruté porážce každý řekne „Prohráli jsme, vem to ďas, za rok se to hraje zas“, na Slovensku jde lid okamžitě do ulic a střídavě rabuje a střídavě hořekuje nad osudem Demitry.

6. Na Slovensku jsou velice krásné ženy a velice oškliví muži, což má za důsledek, že všechny krásné Slovenky žijí v ČR, zatímco na Slovensku nežijí ani ošklivé Češky.

7. Slováci jsou, hlavně na východě, hodně hloupí, ale jen díky tomu jsou velice zábavné jejich televizní pořady, tedy až na Aj múdry schybí, kde účinkují lidi z Bratislavy, a tak je to nudné jako Sisa Sklovska.

8. Jediný, kdo na Slovensku rozumí hokeji, je český trenér Vůjtek, což hloupí Slováci nechápou a naopak si myslí, že jediný hokeji rozumí nějaký Šatan, což je vrstevník Vůjtka za zenitem, který umí jen kroutit hlavou nad nominací, namísto toho, aby si přiznal, že jsou vlaky, které už stanicí dávno projely.

9. Slováci všechno hrozně prožívají. Pokud Češi vyhrají nad Slováky hokej na olympiádě, jsou rádi a dál se baví o fotbale a kozách. Pokud prohrají, štve je to, ale jen dvě hodiny, než se začnou zase bavit o fotbale a o kozách. Pokud Slováci vyhrají nad Čechy, 14 dnů chlastají a vykřikují cosi o Čehúnech, aby si poté došli ke svému českému zaměstnavateli pro výpověď za chlast, a pokud s Čechy prohrají, polovina se jich vrhne z útesu hned a druhá až po čtrnáctidenním chlastání.

10. Když Slováci mluví o Česku, tak říkají věci, jako že jsme kokoti, nafoukaní kokoti, případně že máme ošklivější baby a jsme nafoukaní kokoti. Zatímco Češi neříkají o Slovácích nic. Proč taky, když se o nich řada z nich poprvé dozvěděla až z tohoto článku.

Související články

Další články